ליברמן לנתניהו: בטל הפגישה עם איימן עודה

יו"ר ישראל ביתנו טוען בקריאה הפומבית שפרסם לראש הממשלה, כי הפגישה "נותנת הכשר לגייס החמישי הפועל בכנסת ישראל".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' בסיון תשע"ה

ליברמן לנתניהו: בטל הפגישה עם איימן עודה-ערוץ 7
הסמן הימני החדש? אביגדור ליברמן מודיע על ההליכה לאופוזציה, השבוע
צילום: חזקי עזרא

יו"ר 'ישראל ביתנו', ח״כ אביגדור ליברמן, קורא הבוקר (חמישי) לראש הממשלה נתניהו לבטל את פגישתו המתוכננת להיום עם יו"ר הרשימה הערבית, ח"כ איימן עודה.

"פגישתו של ראש הממשלה נתניהו עם עודה, אחד מהמתנגדים החריפים להיותה של ישראל מדינתו של העם היהודי, מהווה מתן לגיטמציה לכוחות הפועלים להחרבתה של ישראל מתוכה ונותנת הכשר לגייס החמישי הפועל בכנסת ישראל", טוען ליברמן.

ליברמן אומר עוד, כי "ראש הממשלה נתניהו נתניהו, שביום הבחירות הזהיר מפני ה'ערבים הנוהרים לקלפיות' - ובצדק הזהיר, מפני שאכן היתה התערבות של גורמים עויינים לישראל ובראשם הרשות הפלסטינית שעודדה בכלי התקשורת הרשמיים שלה את ערביי ישראל ללכת ולהצביע לרשימה המשותפת, אותו נתניהו מזמין עכשיו לפגישה את אותו עודה שמפניו הזהיר".

"אסור לטעות בעודה", קובע ליברמן. "ההבדל בינו לבין עזמי בשארה הוא כמו ההבדל בין נשיאה הקודם של אירן, אחמדינג׳אד, לנשיאה הנוכחי, רוחאני. כמו רוחאני, גם עודה הוא איש הפועל בתחכום, עם פנים מחייכות שמסתירות מאחריהן את אותו רצון של בשארה להביא לקיצה של מדינת ישראל".

לדבריו, אותו עודה סירב להתנער מדבריו של ראש מערך ההסברה של הרשימה המשותפת כשזה הישווה את הציונות לדאע״ש וסירב להגדיר את חמאס כארגון טרור אלא גיבה ונתן לגיטמציה לפעילותו. גם את דבריה של חנין זועבי, שנתנה לגיטמציה לרצח שלושת הנערים בגוש עציון לא גינה עודה".

"זהו האיש, המייצג רשימה של תומכי הטרור בכנסת ישראל - וראש ממשלת ישראל, ממשלה המכנה עצמה ממשלה לאומית - נפגש עימו. אוי לאותה לאומיות", מוסיף ח"כ ליברמן.