בזמן ההצבעה: נבחרת ישראל מתכוננת לבוסניה

אם לא תושעה מפיפ"א, תפגוש נבחרת ישראל את זו הבוסנית בעוד שבועיים במסגרת מוקדמות יורו 2016. ההכנות החלו עם פרסום סגל השחקנים.

נרי וייס - ערוץ 7 , י"א בסיון תשע"ה

בזמן ההצבעה: נבחרת ישראל מתכוננת לבוסניה-ערוץ 7
נבחרת ישראל מתאמנים לקראת בוסניה
פלאש 90

על רקע ההצבעה בקונגרס פיפ"א היום, בנבחרת ישראל עניינים כרגיל. בנבחרת הישראלית מסרבים להתרגש מדרישת הערבים להשעות אותם מכלל פעילות, ומאמינים כי בקרוב יוכלו שם להתרכז בכדורגל נטו.

בינתיים, בנבחרת הישראלית מתחילים את ההכנות לקראת משחק הכדורגל מול נבחרת בוסניה, במסגרת קמפיין מוקדמות יורו 2016, שיתקיים בעוד כשבועיים על אדמת בוסניה. 

עם תחילת ההכנות לקראת המשחק החשוב, שעשוי להכריע איך תיגמר העונה האירופית של הנבחרת הישראלית, היום פרסם מאמן הנבחרת אלי גוטמן את סגל השחקנים שיעמוד לרשותו לקראת המשחק. 

בעמדת השוער יצטרך גוטמן לבחור בין אופיר מרציאנו, אריאל הרוש וגיא חיימוב. את חוליית ההגנה יאיישו ארבע מבין רמי גרשון, עומרי בן הרוש, איתן טיבי, טל בן חיים, שיר צדק, אוראל דגני, אלי דסה ואבי ריקן.

בעמדת הקישור יתחרו על ההרכב: ניר ביטון, בירם כיאל, שרן ייני, ביברס נאתכו, רועי קהת, ערן זהבי, מאור בוזגלו, טל בן חיים, דור מיכה ושלומי אזולאי. וחוד ההתקפה יכלול את עומר דמארי, תומר חמד, בן שהר ואליניב ברדה.

כזכור, נבחרת ישראל החלה ברגל ימין את טורניר מוקדמות יורו 2016 עם ניצחונות טובים וחשובים על קפריסין, בוסניה ואנדורה,אבל הפסידה במשחקי האמת מול יריבות עדיפות כמו ווילס ובלגיה בתוצאות 3:0 ו-1:0 בהתאמה. 

הניצחון שגרם לנבחרת הישראלית לחלום, עוד לפני שהתנפצו אלה מול נבחרות ווילס ובלגיה, היה מול הנבחרת הבוסנית שהגיעה לאצטדיון סמי עופר שבחיפה ויצאה ממנו עם הראש בין הידיים כשהושפלה בתוצאה 0:3, תוך תצוגת תכלית יוצאת מן הכלל של השחקנים הישראליים.

לנבחרת הישראלית קיים סיכוי גבוה לעלות לטורניר אירופי ראשון מאז מונדיאל 1970 במקסיקו, ולעשות זאת מהמקום השלישי בטבלת הבית. לשם כך הם חייבים לנצח את בוסניה בחוץ. אפשרי?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il