בבית חיבה בירושלים נערך אמש (שני) אירוע הוקרה לסגן שר החינוך היוצא לשעבר אבי וורצמן.

האירוע נערך בהשתתפות ארגוני השירות הלאומי, צוות האגף לתרבות תורנית, צוות האגף לשירות לאומי במשרד החינוך בראשותו של דוד פלבר, הנהלת 'אשכולות' פורום-מרכזי סיור ותודעה ישראלית והנהלת זהות איגוד המרכזים לזהות יהודית.

במהלך האירוע הביעו הנוכחים הערכה לפועלו של וורצמן בכל תחומי החינוך. "זו זכות גדולה להיות חלק מקבוצת הארגונים שעושים למען עם ישראל, כאשר אבי וורצמן היה בראש הכוח המוביל" אמר אילן גאל-דור, יו״ר אשכולות ומנכ"ל גשר אשר הנחה את האירוע. "אני בטוח שאבי ימשיך לעשות ואנחנו נפעל יחד גם בעתיד", הוסיף גאל-דור.

וורצמן הודה למברכים והארגונים וציין כי הוא ממשיך להיות שותף ופעיל בתחומי החינוך והחברה וכי הוא ימשיך לעסוק ביתר שאת בעבודה ציבורית וחינוכית במגוון תפקידים. "אני מאמין בבית היהודי וזה הבית שלי, אני מאמין בדרך ובערכים של המפלגה. אני שומר על קשר עם כל הגורמים במפלגה ואמשיך להיות חלק ממנה".

"מגיעה לאבי ולאנשי לשכתו הכרת תודה על המאמצים שעשו לקידום האגף על חלקיו השונים" הוסיף מנהל האגף לתרבות תורנית, הרב איתיאל בר לוי. "בתקופתו של סגן השר וורצמן, כל סוגיית הזהות יהודית עלתה כיתה בציבור הכללי והדתי לאומי גם יחד", אמר במהלך האירוע יו"ר זהות וראש ישיבת ההסדר בינות ברעננה הרב חיים רטיג, והוסיף "אבי וורצמן עם המסירות והיכולות המאפיינות אותו, הוביל פרויקטים גדולים וחשובים. ההצלחה שלו היא ההצלחה של עם ישראל כולו".

מנכ"ל זהות, איתי גרנק אמר "ברצוני להודות לאבי וורצמן ולצוות לשכתו המסור, אשר עמלו לילות כימים למען תלמידי ישראל מתוך תחושה אמיתית של שליחות וציונות".

מנכ"ל אשכולות, צחי דיקשטיין ציין כי "אבי וורצמן סייע רבות לאשכולות ולארגונים נוספים בפריצת דרך לקהלים חדשים ומגוונים בחברה הישראלית, ועודד שירות לאומי משמעותי של שנתיים".