גודס לקראת אילת: "זה משחק של להיות או לחדול"

הצהובים ערכו אימון מסכם לקראת המשחק המכריע בסידרת חצי הגמר מול אילת. הפסד ישלח את התל אביבים הביתה, ואת אילת לגמר מול ירושלים.

ניצן קידר - ערוץ 7 , כ"ט בסיון תשע"ה

​אחרי עוצר הראיונות שהטילה מכבי ת"א לקראת המשחק  המכריע (רביעי, 21:00, היכל מנורה מבטחים) מול הפועל אילת בחצי גמר הפלייאוף, מודה היום המאמן גיא גודס כי הלחץ על המועדון גדול מאוד.

"בישורת האחרונה יש משחקים שאתה חייב לבוא אליהם הכי חזק שאתה יכול ובמיוחד בבית שלנו לעיניי הקהל שלנו. אסור לנו לפספס את המשחק הזה", אמר המאמן.

לדבריו, "ראינו בוידאו את הדברים הטובים והפחות טובים שעשינו. נצטרך להגיע מוכנים ולהביא דברים חדשים, וכמובן להיות מרוכזים יותר. זה משחק של להיות או לחדול".

תוכנית המשחק, לדבריו של גודס תתמקד בעצירת אילת בהגנה. "אנחנו צריכים לשחק טוב בכל 40 הדקות. ג'רמי פארגו חשוב לנו מאוד. הוא היה מצויין במשחקים הראשונים ואני מקווה שכך יהיה גם מחר. יש לנו מספיק שחקנים טובים כדי לנצח".

בשני המשחקים האחרונים, הן בבית והן באילת, הצליחה הקבוצה שנחשבה כאנדרדוג, לנצל את כל החולשות של מכבי ת"א, להפתיע אותה, ואף לשלוט בחלקים גדולים של ההתמודדות.

עם זאת, יש לציין כי הסטטיסטיקה, נוטה לצד התל אביבי. ב-67 סדרות פלייאוף בהן השתתפו הצהובים עד היום, הם רשמו הפסד רק בסידרה אחת, לגליל עליון שגזלה מהם את האליפות בעונת הדובדבנים המפורסמת של פיני גרשון.

11 סדרות פלייאוף בהן שיחקה מכבי ת"א הגיעו למשחק אחרון ומכריע, ומתוכן ניצחה האלופה 10 משחקים.

עם זאת, הלחץ על הצהובים. מאילת לא ציפו להגיע למצב טוב שכזה, ועבור מכבי ת"א הפסד ייחשב כישלון של ממש.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il