מרדף. פסגת זאב
מרדף. פסגת זאב פלאש 90

הורים בפסגת זאב טוענים כי הם חוששים לאפשר לילדיהם להשתתף בפעילויות קהילתיות בשכונה, בשל השימוש שעושים נערים ערבים במועדון הנוער 'בלופ' אותו מפעיל המינהל הקהילתי. כך פורסם הבוקר בידיעות אחרונות.

על פי הפרסום, ההורים טוענים כי מתקיימים במקום ערבי פעילות ללא השגחת מבוגר ובמהלכם קיימת תופעה של צריכת אלכוהול ועישון.

"אנחנו לא רוצים קבוצות מעורבות עם נערים ערבים", סיפרה אחת האימהות, "אני רואה מה הולך שם - הם יושבים ביחד ומעשנים ואלוקים יודע לאן זה יכול להתפתח".

היא הדגישה כי לערבים "אין מה לחפש אצלנו בקהילה - ממש כמו שאנחנו לא הולכים למקומות שלהם. אני מאוד רוצה שהילדות שלי יהיו במועדון כי יש שם הרבה פעילויות, אבל אני יודעת שלא אהיה שקטה והאמת היא שגם הן חוששות".

מהמינהל הקיהלתי נמסר בתגובה כי "אין שחר לטענות כי במועדון 'הבלופ' המופעל באחריות המינהל הקהילתי מתקיימות פעילויות ללא הפרדה, המהוות סיכון לילדי השכונה. הפעילות במועדון הנה מהבולטות והחשובות בקרב בני הנוער שלנו, תוך הקפדה רבה על תוכן, השגחה ופיקוח מחמירים על כל המתרחש במקום.

כל ניסיון להכפיש פעילות מבורכת זו, הנו פרי יצירתם של גורמים אינטרסנטיים שוליים בשכונה שמוציאים את דיבתנו רעה רק משיקולים צרים של מאבקי כוח ושליטה. הפעילות במועדון מושכת אליה בני נוער רבים שהפכו את ה'בלופ' לבית השני שלהם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו