גם אוהדי הקבוצה הירושלמית לא האמינו כנראה כמה קל זה עומד להיות. אחרי הניצחון הגדול אמש במשחק הגמר הראשון בין הפועל אילת להפועל ירושלים, שהסתיים "רק" בהפרש של 15 נקודות לזכות האדומים מירושלים, בהלת כרטיסים בבירה.

כשבוע לפני משחק הגמר הראשון הודיעה הנהלת הפועל ירושלים כי בשלב הראשוני תתקיים מכירת כרטיסים למשחק הגמר השני בהיכל הפיס ארנה שבבירה, רק למנויים בעונה הנוכחית וכן לאלה שיקנו מנויים לעונה הבאה, זאת בכדי להבטיח מספר גדל של מכירת מנויים.

לאחר הניצחון הקליל והגדול על אילת החלשה, בהנהלת האדומים הודיעו כי בשעה 12:00 ישחררו עוד כ-2,000 כרטיסים למשחק הגמר ביום חמישי הקרוב, בסופו ככל הנראה תניף הקבוצה לראשונה בהיסטוריה שלה את צלחת האליפות בליגת העל הישראלית.

שתי דקות בלבד לאחר פתיחת המכירה, נחטפו ואזלו כל 2,000 הכרטיסים הפנויים האחרונים שנותרו ליציעי הקבוצה האדומה, כשגם אלה היו במקומות לא אטרקטיביים במיוחד. 

על פי עדות אחד מהאוהדים, מחירי הכרטיסים היו גבוהים מהרגיל ואף נראה כי הוקצבו 300 כרטיסים בלבד ולא 2,000 כמו שטוענת הקבוצה האדומה מהבירה. 

ברשת האינטרנט ובעמוד הקבוצה בפייסבוק נרשמו טענות רבות מצידם של האוהדים האדומים, בדבר מכירת הכרטיסים. החל מהמחיר שנדרשו לשלם עבור הכרטיסים, דרך היציע בו יישבו ועד לכמות הקטנה של הכרטיסים שהוצאו למכירה. 

בהלת הכרטיסים מרמזת כנראה על העתיד לקרות בבירה ביום חמישי הקרוב, כשרק נס של ממש ישאיר את הירושלמים ללא תואר האליפות. במשטרת ירושלים כבר נערכים לקראת העומסים, ושאלה אחת נותרה ללא מענה - האם גם הפעם, כמו בגמר גביע המדינה, העירייה כבר בנתה במות בכדי לחגוג עם האוהדים?