ח"כ זאב.
ח"כ זאב. חזקי עזרא

חבר הכנסת לשעבר ניסים זאב התייחס הבוקר (ראשון) לפסיקת בית המשפט העליון בארצות הברית לפיה יש לאפשר נישואים חד מיניים.

בתכנית "שותפים לתשע" ברדיו דרום ציין זאב כי "העם היהודי תמיד היה שונה מכל אומות העולם. אם אנחנו רוצים להידמות לגויים בכל המעשים שלהם, העם היהודי יהיה ככל הגויים. ובזה אנחנו צריכים להיות מובדלים וזה אחד הדברים שצריך למתוח פה קו אדום".

"זה שיש זוגות חד מיניים ואנחנו לא מתערבים להם בחיים שלהם -אוקיי. אבל מפה ועד להפוך את זה לברית נישואין, זה רחמנא ליצלן. אסור שבמדינת היהודים יהיה מהלך כזה שמבחינה משפטית יכפה על בית הדין או על בית המשפט, מהלך בהכרה כזו של זוגות חד מיניים", הוסיף זאב.

"אני נשוי, ואני אומר, אולי הגיע הזמן שגם הומואים ולסביות יוכלו להתחתן, למה רק אנחנו הסטרייטים צריכים לסבול?", תהה זאב בסארקזם, "הרי ברור שזה בלוף, זה ניאוף, אין פה שום נישואים, שלא יהיה לך ספק. לא רק מבחינת התורה, מבחינת המוסר של הערכים האנושיים..."

זאב נשאל מה דעתו על זוגות חד מיניים אשר עוברים הליכים ביורוקרטיים ארוכים על מנת להביא ילדים בפונדקאות, והשיב כי "האנושות רוצה להמשיך ולהתקיים. אני רואה בזה סחר בנשים. כל המהלך המופקר הזה של לאפשר פונדקאות ולנסוע לנפאל ולהביא ילדים. אף אחד לא מדבר על זה. אני רואה בזה סחר לכל דבר ועניין, לא פחות מאשר לקחת איברים של אישה".

"לכרות איברים מגוף האדם זה חמור ביותר אבל להתעמר בו בצורה כפי שאנחנו יודעים ולשלם כמה פרוטות כדי להביא ילד דרך אישה שלישית - זה מותר", תהה זאב, "אנחנו חייבים לחזור לשפיות שלנו. אני עכשיו לא מדבר בצורה קיצונית כי אתה יודע שלא יעזור שום דבר, את דעתי כולם מכירים, אבל אני זועק את הזעקה ממש מכל הלב שלי. אני רואה בזה הרס וחורבן עתיד האנושות בכלל, אם אנחנו נמשיך בתלם הזה".