יום צהוב: אוחיון נשאר במכבי ת"א ל-3 שנים

הגארד ששיחק העונה כ-30 דקות במשחק, ימשיך במדים הצהובים, גם אם גל מקל יחתום בקבוצה

ניצן קידר - ערוץ 7 , ט"ו בתמוז תשע"ה

יום צהוב: אוחיון נשאר במכבי ת"א ל-3 שנים-ערוץ 7
נשאר צהוב. יוגב אוחיון
צילום: אתר מכבי ת"א

מכבי ת"א צועדת עוד צעד לקראת סגירת הסגל לעונה הבאה: יוגב אוחיון ימשיך בקבוצה לשלוש שנים נוספות, והיום חתם על חזוה חדש. אוחיון אינו מודאג כנראה מהאפשרות שגל מקל, עשוי לחתום גם הוא בימים הקרובים אצל הצהובים.

אוחיון הצטרף למכבי ת"א לפני 4 שנים, והיה חלק מהקבוצה שזכתה ביורוליג, בעונה שעברה. העונה קודם לתפקיד קפטן הקבוצה, לאחר פציעתו של גיא פניני.

השחקן היה פקטור משמעותי מאוד בקבוצה, ושיחק בממוצע 30 דקות במשחק. בליגה הוא דורג שלישי בטבלת מוסרי האסיסטים עם 5.9 למשחק, והוסיף 8 נקודות לערב.

בהנהלת הצהובים ידעו להעריך את היכולת של השחקן לנהל את התקפת הצהובים, במקביל להגנה חזקה, והעדיפו לשמור אותו אצלם לטווח הארוך.

אוחיון אמר לאחר החתימה: "אני שמח מאוד להמשיך במועדון, מכבי זה הבית שלי ולכאן אני שייך. בונים עכשיו קבוצה חזקה מאוד ואנחנו מחויבים להחזיר את האליפות הביתה, ולהציג לקהל הנאמן כדורסל יפה וטוב".

המאמן גיא גודס נוסיף, "אנחנו שמחים מאוד שיוגב ממשיך לטווח ארוך במכבי. האופי ומוסר העבודה שהוא מביא איתו לכל אימון ולכל משחק ראויים להערכה. יוגב הוא לא רק כשרוני, אלא גם סמל של עבודה קשה, קשיחות ואופי מצוין, והיה חשוב מאוד להמשיך לצעוד איתו יד ביד".

כעת, אחרי החתמת אוחיון מחדש, וצירופו של טיילור רוצ'סטי, מלך הסלים של היורוליג, מקווים במכבי להשלים את הקו האחורי בהקדם. כזכור, מוקדם יותר הודיע הקבוצה על החתמתו של הסנטר טרבור אמבאקווה, במסגרת השינויים המשמעותיים שעוברת הקבוצה בקיץ הנוכחי.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il