יעקב שוואקי יכול. קליפ חדש

שוואקי מגיש את קליפ I CAN BE (אני יכול) הסינגל זמין לרכישה און ליין באייטונז / מוסטלי מיוזיק. ההכנסות קודש למרכז לילדים מיוחדים

קוביס , ט"ו בתמוז תשע"ה

אתה יכול
אתה יכול
צילום: מתוך הקליפ

שוואקי מופיע בישראל בפסטיבל 'בין הכרמים' בעין הוזים (מרום הגליל), ויארח את מועצת השירה היהודית. יום שלישי יט' אב 4/08/15

"לפני כ-20 שנה", מספר יעקב שוואקי, "הקימו רעייתו ג'נין וחברתה הטובה חיה בנדר את: 'The Special Children's Center' – מרכז לילדים עם צרכים מיוחדים. הן הרגישו צורך רב להקים מקום שכזה, שיוכלו לפרוח בו ולקבל את תשומת הלב המלאה והטיפול הדרוש להם במעטפת של אושר ושמחה".

מה שהחל אז בדירת חדר עם חלום גדול לשנות את העולם, התקדם והתפתח ב"ה, למרכז ענק עם שלושה סניפים ומאות ילדים, בסיוע ובתמיכת אנשים יקרים שהנושא יקר לליבם.

"במהלך נסיעותיי ברחבי העולם ב-15 שנים האחרונות, ראיתי במו עיניי את המתנה הטמונה בכוח המוזיקה שיכולה לגעת בנפש ובלב. הכוח הזה נמצא בכל אחד מאתנו... אתה יכול להיות כל דבר, לא משנה מה האתגרים שלך, זה הקסם של השיר הזה ושל האהבה".

שוואקי מקדיש את השיר הזה "לך, ולכל הילדים ברחבי העולם, כל אחד מכם יקר, וכל אחד יכול להיות כל דבר שהוא רק ירצה. השיר הזה הוא בשבילך!"