אפרים ברכה
אפרים ברכהצילום: Hadas Parush/Flash90

ג'ודי שלום ניר מוזס, רעייתו של השר סילבן שלום, מתייחסת הבוקר (שני) למותו הטראגי של תת ניצב אפרים ברכה.

"מתנצלת כישראלית בפני משפחתו של אפי ברכה. לא חושבת שהכרתי אותו אישית. שני המפגשים שלי עם יח״א בשנתיים האחרונות היו טראומטיים וקשים .עדיין טראומתיים", כתבה מוזס.

"הטראומות האישיות הקשות שעברתי, לא שינו את העובדה שברכה נחשב כמגן החוק, איש ישר מאוד,מגן האזרחים, מגן של כלנו!! אפי ברכה הופקר!! אפי ברכה טונף בתקשורת!! טונף מבלי שויינשטיין, היועץ המשפטי של לא יודעת מי, ואנשי הפרקליטות, שפועלים רק לפי אג׳נדות, וברכה לצערנו לא הייתה אחת מהם, לא יצאו למצלמות והבהירו כפי שעשו אחרי מותו שהאיש נקי, שההכפשות שהוכפש על ידי עיתונאים מסוימים, הן פרי דמיונם הקודח!!", כתבה.

"לא עשו כלום כדי לעצור את מחול השדים נגד האיש שמעולם לא התראיין. נזכרו אחרי התאבדותו. נהדר. תתבייש לך ויינשטיין, גם אתם ברוקדות הפרקליטות ואף מפקדיו הבכירים שיודעים איך להגיע לתקשורת יפה מאוד. סליחה משפחת ברכה".

נציין כי ארגון נשות השוטרים תקף בחריפות את המחלקה לחקירות שוטרים ואת העיתונות בעקבות התאבדותו של תת-ניצב אפרים ברכה. מנכל"ית הארגון, אביגיל שררה, ביקשה מהשר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, ליזום דיון בוועדת הפנים ולהגיש הצעת חוק הקובעת אמות מידה לחקירת שוטרים ולהתנהלות של מח"ש. לדבריה יש לעצור את הקלות שבה מח"ש והתקשורת פועלות לצבור הון ציבורי. "האופנה היא להכפיש את לובשי המדים ולהפכם לשק חבטות".