מכבי ת"א: תיקו אחרון לפני המבחן האמיתי

הצהובים סיימו את מחנה האימונים במשחק מאכזב לדעת המאמן, אבל כבר מתכוננים למפגש החשוב מול אלופת מלטה במוקדמות ליגת האלופות

ניצן קידר - ערוץ 7 , כ' בתמוז תשע"ה

מכבי ת"א סיימה הערב את מחנה האימונים שלה באוסטריה כשנפרדה בתיקו 1-1 במשחק ההכנה האחרון מול אנז'י מחצ'קלה, לפני מוקדמות ליגת האלופות והמפגש מול היברניאנס אלופת מלטה.

המאמן סלבישה יוקאנוביץ' אמר הערב כי מחנה האימונים היווה הכנה מצויינת, וגם הזדמנות לגבש את הסגל. "אני יכול להיות מרוצה מאוד מתשעת הימים האחרונים שהיו פה. עבדנו על דברים חשובים מאוד. אני בטוח שנהיה מוכנים יותר ורעננים יותר לקראת המשחק בשבוע הבא במלטה".

עם זאת טוען יוקאנוביץ' כי יש עוד דברים שדורשים תיקון: "המטרה שלנו היא להשתפר. התקדמנו בכמה צעדים ונהיה מוכנים למה שלפנינו, כשבעוד שבעה ימים נשחק במסגרת תחרותית רשמית".

לגבי המשחק האחרון במחנה האימונים אמר המאמן כי היה מאוכזב מעט מהתנהלות שחקניו. "מדובר בקבוצה שהייתה יריבה קשה. ערכנו כבר אימון הבוקר אז השחקנים לא היו רעננים. במשחק קרו הרבה דברים, וציפיתי שנשחק עם יותר אמביציה, שננסה להבקיע יותר ונשחק יותר קדימה. החזקנו בכדור זמן רב מאוד אבל זה לא הספיק נגד היריבה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il