ח"כ אייכלר: התקשורת מסכסכת

ביטול חוק הגיור – פגיעה במאמץ למניעת התבוללות או החזרת עטרה ליושנה?

נעמה בן חיים , כ"ב בתמוז תשע"ה

ח"כ אייכלר: התקשורת מסכסכת-ערוץ 7
ח"כ ישראל אייכלר
פלאש 90

בדיור, בתעסוקה, בכל השירות הציבורי, סבל האזרח אינו קטן.

הבעיה היא שבמקום שכלי התקשורת יעסקו בבעיות האזרח מבית ובבעיות המדיניות מחוץ, הם מעסיקים את העם 24 שעות ביממה בבעיות שקריות ובקמפיינים פופוליסטיים נגד היהדות. הם מטילים איבה ואימה על הציבור במלחמות עולם על דברים אידיאולוגיים כביכול, כמו למשל עניין הגיור, שנוגע לפחות אנשים מאשר אלו שממתינים בסניף קופת חולים אחד.

הנושא אינו נוגע לאנשים שלא רוצים להתגייר בכלל. הוא אינו נוגע לאנשים שכן רוצים להתגייר כהלכה ומתגיירים כהלכה בקבלת עול תורה ומצוות כגרי צדק. הוא בוודאי אינו נוגע ליהודים או להבדיל מוסלמים או אחרים. אז למה מעסיקים את העם כולו במה שנוגע למאכערים רפורמים וקונסרבטיבים?

גם העיתונאים ה"ממלכתיים", שמקבלים את שכרם מכספי מיסינו, מציגים את הגיור כהלכה כמשהו זוועתי. הם טוענים שהממשלה הזאת מנותקת מהעם, כי ביטלו החלטת ממשלה שמכניסה גויים לכרם ישראל בלי גיור אמיתי. מי זה העם שבשמו הם מדברים? מיליון האנשים שהצביעו לנתניהו? חצי מיליון האנשים שהצביעו ליהדות התורה וש"ס? 300,000 אנשים שהצביעו לבית היהודי?

העם שלהם הוא כנראה הערב-רב הרפורמי שיושב באמריקה ושולח לכאן כסף רב למימון הקמפיינים שלהם. אבל התקשורת ה"ממלכתית" והאנטי-ממלכתית מקדישה שעות ארוכות של שידור לרפורמים, בלי להביא שום תגובה רצינית מהצד של העם היהודי. לא רק שהם לא ממלאים את תפקידם התקשורתי להביא את הבעיות האמיתיות של העם כדי לסייע לאזרחים, אלא גם מחוללים מלחמות ושנאות וריבים בתוך הציבור.

ח"כ ישראל אייכלר

יהדות התורה