שר החקלאות אורי אריאל (הבית היהודי) סייר היום (חמישי) ביישובי המועצה האזורית שומרון יחד עם המועמד לראשות המועצה שריה דמסקי.

"התשובה לגל הטרור האחרון ביהודה ובשומרון היא אחת: הרחבת הבנייה", אמר אריאל. "זו תהיה התשובה הציונית ההולמת ביותר לטרור הפלסטיני ולשונאינו מבית ומחוץ. מהיכרותי והנסיון המשותף שלנו, האדם המתאים ביותר להוביל את הרחבת הבנייה בשומרון הוא שריה דמסקי.

"יש לקדם שיתופי פעולה בין המועצות ביהודה ובשומרון על מנת לפתח את ההתיישבות ובכך יהיה מהלך אסטרטגי ארוך טווח מבחינת עיבוי ההתיישבות ביו"ש", הדגיש שר החקלאות. "אני בטוח ששריה כראש מועצה ידע לקדם שיתופי פעולה שכאלו, כפי שעשה בתפקידו במשרד הבינוי".

השר אריאל ודמסקי הגיעו במהלך הסיור למספר יישובים בשומרון, ביניהם אבני חפץ, מבוא דותן, חרמש, שקד ועלי זהב ושמעו מפי התושבים, חברי המזכירות ומזכירי הישובים את האתגרים והצרכים של כל יישוב ויישוב והבטיחו לסייע עד כמה שניתן. 

"הדרך הטובה ביותר לקדם את השומרון היא לרדת לשטח ולפגוש את התושבים", סיכם דמסקי. "כראש מועצה, אדאג להמשיך להיות קשוב למזכירי היישובים, חברי המזכירות והתושבים ולקדם יחד איתם את השומרון, ואדאג לשיתוף פעולה אסטרטגי עם שאר מועצות יו"ש", הבטיח.