בשעה שבישראל מתמודדים עם בעיית התיירות, נפתח הבוקר (ג')  כנס לשכת מארגני התיירות של לשכת התיירות הנכנסת.

לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל הינה הגוף היציג בתחום התיירות הנכנסת לארץ ומאגדת בתוכה את מרבית סוכני הנסיעות העוסקים בתיירות נכנסת לישראל וחברים בה כ 100 חברות העוסקות בתיירות נכנסת לארץ.

במסגרת דבריה של מנכ"לית עמותת VIBE ISRAEL ג'ואנה לנדאו,  התייחסה לנדאו לתקציבים הנמוכים המוקצים לשיפור ענף התיירות בישראל: "אין ספק כי תקציבי ממשלת ישראל לענף התיירות הינם נמוכים זאת למרות שאושרו 180 מיליון שקל לטיפול במשבר התיירות, אולם ברור לכל שהם אינם מספיקים לטיפול בעומק הבעיה. במצב הקיים אין ברירה אלא לרתום את הענף כולו ולקחת אחריות על שיקומו, אני מאמינה בכוחו של המגזר הפרטי לעשות את השינוי".

בכנס  שבו נטל חלק גם שר התיירות יריב לוין, לנדאו הוסיפה והתייחסה לפעילותה כמייסדת ומנכ"לית עמותת VIBE ISRAEL , במסגרתה מביאה העמותה ארצה מובילי דעה ברשתות החברתיות מרחבי העולם לסיורים המותאמים על פי תחומי עניינם. בצורה זאת נחשפים מיליוני גולשים בכל העולם ליתרונותיה של מדינת ישראל, שהופכת בעיניהם ליעד אטרקטיבי: "העמותה מביאה ארצה מובילי דעה מתחומים מגוונים המפעילים בלוגים אחריהם עוקבים מיליוני גולשים ברחבי העולם. במהלך הסיור משתפים הבלוגרים ברשתות החברתיות בהן הם פעילים את חוויותיהם מישראל ולמעשה מפגישים אותם עם מדינת ישראל מתקדמת, תוססת ואטרקטיבית".