"נגיע לכל מי שחושב לפגוע ביהודי"

השר דנון מברך על מעצרו של המחבל שרצח את דני גונן הי"ד. "כל מי שחושב לפגוע ביהודי ידע שאנחנו נגיע אליו", אמר דנון לערוץ 7.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ח בתמוז תשע"ה

שר המדע והטכנולוגיה, דני דנון, התייחס היום (רביעי) בשיחה עם ערוץ 7 למעצרו של המחבל שרצח את דני גונן הי"ד, "אנחנו התחייבנו שנשים את ידינו על הרוצח של גני גונן וכך נעשה. אני מברך את שירות הביטחון הכללי על פעילות נמרצת ואמיצה".

דנון הדגיש, "כל מי שחושב לפגוע ביהודי, ידע שאנחנו נגיע אליו. נגיע אליו הביתה, למנהרה שהוא מתחבא בה. בכל מקום נמצא את האויבים שלנו".

על התשובה לטרור אמר, "נביא מטיילים רבים למעיין, נביא מטיילים לאזור טלמונים. התשובה שלנו היא תהיה בהתיישבות, בטיולים, בהיאחזות בקרקע".

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס בדף הפייסבוק שלו לתפיסת המחבל, "היום פורסם כי אחד מחברי החוליה שנעצרו והודו בקשר לרצח דני גונן הי"ד, המחבל אסאמה אסעד, הוא אחד מהמשוחררים בעסקת שליט. זו הוכחה נוספת לנחיצותו של חוק עונש מוות למחבלים, שישים סוף לדלת המסתובבת שממנה נהנים המחבלים שהורגים בנו, נעצרים ונכלאים, משוחררים בעסקה כזו או אחרת וחוזרים להרוג בנו". 

ראש הממשלה בנימין נתניהו שיבח את פעולת השב"כ המהירה שהביאה ללכידתו של המחבל, "ביום הרצח אמרתי שנתפוס את הרוצח הנתעב והשפל והשב"כ, צה"ל והמשטרה עשו זאת תוך זמן קצר. עכשיו כשברור שמדובר באיש הרשות הפלסטינית, מעניין אם הרשות הפלסטינית תגנה את הרצח, או שתמשיך בשתיקתה. מי שלא תוקף את הטרור סופו שהטרור יתקוף אותו", אמר ראש הממשלה.