מכבי ת"א מתחזקת: אבי ריקן סיכם את תנאיו

אחרי שעברו שלב במוקדמות ליגת האלופות, אך ביכולת פושרת, האלופה הישראלית מתחזקת כשמחזירה לארץ את אבי ריקן משוויץ.

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' באב תשע"ה

מכבי ת"א מתחזקת: אבי ריקן סיכם את תנאיו-ערוץ 7
מרטין ביין. מחזק את האלופה
צילום: פלאש 90

אחרי שהצליחו בקושי רב לעבור את המשוכה הקלה בדמות היברניאנס המלטזית אמש, ראשי מועדון הכדורגל של מכבי תל אביב הבינו כי אם לא יתחזקו מיידית, הם יתקשו מאוד להגיע אל שלב הבתים בליגת האלופות, אחת המטריות הראשיות שהציבו לעצמם מיד עם סיומה של העונה שעברה בליגת העל שבכדורגל.

אחרי שזכו בכל התארים האפשריים בכדורגל הישראלי, במכבי תל אביב רוצים לעשות היסטוריה ולהגיע הכי רחוק שאפשר במפעל הבכיר ביותר באירופה, מפעל ליגת האלופות. אבל איך שהם נראו מול היריבה החלשה ממלטה, ראשי הצהובים יודעים כי לא מספיק לשמור על הסגל הקיים, שנמצא בכושר לא טוב.

למורת רוחם של ראשי הצהובים, בכדי שהשחקנים החדשים אותם יחתימו יוכלו לשחק כבר בשבוע הבא מול ויקטוריה פלזן הצ'כית, בסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות, הם היו חייבים להחתים את השחקנים החדשים עד היום כשמותר להם להחתים שחקן אחד נוסף עד יום שני, ערב המשחק מול ויקטוריה פלזן באצטדיון בלומפילד.

זו הסיבה שמנכ"ל המועדון הצהוב מרטין ביין והמנהל המקצועי ג'ורדי קרויף המריאו לשוויץ באופן בהול הערב. המטרה: להחזיר לארץ שני ליגיונרים המשחקים בשוויץ - מונס דאבור ששיחק בעמדת החלוץ אצל הצהובים לא מזמן, ואבי ריקן הקשר-מגן שגדל בבית"ר ירושלים.

בעוד שקבוצתו של דאבור מערימה קשיים על שחרורו של החלוץ, שגם כן לא מתלהב מהחזרה ארצה, הצהובים מצליחים להגיע לפני זמן קצר לסיכום עם קבוצתו של ריקן ועם השחקן עצמו שיחזור לארץ ויחתום לשלוש שנים אצל האלופה מתל אביב.

האם זה מה שהיה חסר לצהובים, וחיזוק זה יעזור להם להעפיל לשלב הבא בליגת האלופות? לא בטוח.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il