מכבי ת"א: ריקן חתם סופית - גם דאבור בדרך?

פרוייקט שוויצרי: הצהובים כבר החתימו את אבי ריקן שחוזר מציריך, ועכשיו צריכים לסגור את עסקת העברת הזר, מגראסהופרס

ניצן קידר - ערוץ 7 , ז' באב תשע"ה

מכבי ת"א: ריקן חתם סופית - גם דאבור בדרך?-ערוץ 7
אבי ריקן במדים הצהובים, הבוקר
צילום: דוברות מכבי ת"א

​מכבי ת"א ממשיכה להתחזק: אבי ריקן חתם בשעות הצהריים על חוזה במכבי תל אביב ל-3 שנים לאחר שעבר את הבדיקות הרפואיות ולאחר שהמועדון הגיע לסיכום עם מועדון פ.צ. ציריך השוויצרית על העברתו.

ריקן בן ה-26 עבר לציריך מבית"ר ירושלים לפני שנתיים, וכבר בעונתו הראשונה בקבוצה זכה עימה בגביע השוויצרי.

ב-49 משחקים ששיחק בקבוצה בשתי העונות החולפות, מחזיק ריקן בנתונים יפים, של עשרה כיבושי שערים, ועוד שמונה בישולים.

ריקן אמר בצהריים: "אני שמח להצטרך למועדון גדול ומפואר כמו מכבי ת"א. אני מאוד נרגש מהחזרה לארץ, לפגוש את החברים החדשים שחלקם אני מכיר מצויין מהתקופה שלי בבית"ר י-ם ומהנבחרת. שיחקתי בבלומפילד לא מעט פעמים אבל במדי הקבוצה היריבה כך שיש לי זכרונות מצויינים מהקהל של מכבי. אני בטוח שהפעם, כשהם יהיו מאחורי החוויה תהיה הרבה יותר מרגשת. אני כבר מחכה לאימון הראשון מחר, ויותר מזה למשחק הראשון בבלומפילד".

המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף אמר על ההחתמה החדשה: "אנו שמחים להחתים שחקן בדמותו של אבי ריקן ששב לארץ לאחר תקופה מוצלחת בשוויץ. אני בטוח כי ריקן יחזק את הסגל של מכבי ת"א ויוסיף לנו מימד נוסף של ורסטיליות בצד שמאל".

כעת מרכזת הקבוצה את עיקר מאמציה בהבאת מונס דאבור, שחקן גראסהופרס השוויצרית בעונה החולפת. הבוקר הוגשה למועדון השוויצרי הצעה משופרת, כדי שישחרר את השחקן, שמעוניין להגיע ולשחק במדים הצהובים.

נכון לעכשיו, מדובר בהצעה מכובדת על סך של יותר ממיליון יורו וחצי עבור חלק מעלות כרטיס השחקן של דאבור. תשובה אמורה להתקבל ביממה הקרובה, כשמקביל, ממשיך קרויף לחפש זרים נוספים.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il