מבית"ר למכבי: דסה ואזולאי ילבשו צהוב

שני שחקני בית"ר ירושלים שהיו מועמדים למכירה, חתמו כצפוי אצל האלופה, רגע לפני תום מועד הרישום לשלב הבא של ליגת האלופות

ניצן קידר - ערוץ 7 , כ"ה באב תשע"ה

עכשיו זה סופי: שעות ספורות לפני תום מועד רישום השחקנים לשלב הפלייאוף בליגת האלופות, החתימה מכבי ת"א את שחקני בית"ר ירושלים אלי דסה ושלומי אזולאי. האלופה תפרסם הודעה רשמית בנושא בשעות הקרובות.

תמורת שני השחקנים עתידים הצהובים לשלם לבית"ר לא פחות משבעה מיליון שקלים.

בית"ר ירושלים פירסמה הודעה אחר הצהריים בבה נכתב כי "אלי דסה ושלומי אזולאי עזבו את המועדון וישחקו במכבי תל אביב. מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים מודה לשניים ומאחל להם בהצלחה".

בקבוצה הבהירו כי "חשוב להבהיר, השניים רצו לעזוב ולהתקדם מקצועית (השתתפות במפעלים אירופים), וכלכלית".

הקבוצה פנתה גם לאוהדים והסבירה את הצעד: "בעקבות הנזקים הכלכליים הנאמדים במיליוני שקלים, שנגרמו למועדון ע״י חלק מאוהדי הקבוצה בעונה הקודמת ובמוקדמות הליגה האירופית, מכירת השחקנים הייתה בלתי נמנעת וזאת לאחר שכל העול נפל לבד על כתפיו של אלי טביב. צריך להיכנס לפרופורציות, בכל העולם, במועדונים הגדולים ביותר נמכרים שחקנים ועוברים ממועדון אחד למשנהו. זה הזמן לחלק השפוי והאמיתי בקהל להראות תמיכה".

עוד הבהירו בביתר כי "מעבר לכך, לא ישוחררו שחקנים מהמועדון. אין ולא הייתה הצעה אף על פי שחקן וכאמור אין גם כוונה לשחרר. הבעלים עושה הכול כדי לצרף שחקן או שניים אשר יתאימו לקבוצה מקצועית".

חשוב לציין שדסה לא יוכל לשחק בפלייאוף ליגת האלופות מול באזל, בשל כרטיס אדום שעומד לחובתו מהמשחק מול שרלרואה. אזולאי יוכל לשחק במדי הקבוצה כבר במשחק הזה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il