שחקני נבחרת ישראל. יחסרו את חברם
שחקני נבחרת ישראל. יחסרו את חברםצילום: פלאש 90

החלום ושברו. בשורה רעה לנבחרת הכדורגל של ישראל לקראת רגעי המאני-טיים בקמפיין מוקדמות יורו 2016 שיתקיים בצרפת.

לנבחרת הישראלית סיכויים מועטים להפעיל לשלב הבא בקמפיין מוקדמות יורו 2016, ובשביל לעשות זאת היא תצטרך את מרבית שחקני הסגל בכושרם הטוב ביותר. 

הנבחרת הישראלית שתפגוש בעוד כשבועיים את אנדורה החלשה ולאחר שלושה ימים את ויילס החזקה, תצטרך להוציא משני משחקים אלו 6 נקודות, דבר שעשוי להיות עוד יותר קשה בשל חסרונו של החלוץ הבכיר של הנבחרת, עומר דמארי.

דמארי, חלוצה של רד בול זלצבורג מהליגה האוסטרית הראשונה, הוא הכובש המצטיין בטורניר מוקדמות היורו בנבחרת הישראלית בפרט ובבית הישראלי בכלל. יחד עם אדין דז'קו הבוסני, לדמארי יש 5 שערים בטורניר כשכבש שלישייה לרשת אנדורה, אחד לרשת קפריסין ועוד אחד לחובתה של בוסניה.

רק לפני שני מחזורים חזר החלוץ שהגיע מהפועל תל אביב לאירופה, למשחק פעיל וסדיר, כשסבל מפציעה בברכו. בשני המחזורים הראשונים של העונה בליגת העל האוסטרית, כבש דמארי 3 שערים, אחד מהם כבש רק אתמול, דקות לפני שנפצע והוחלף.

על פי אבחנת רופא הקבוצה, דמארי שבר את כף רגלו וייאלץ להיעדר לתקופה של חודש ממשחק פעיל, עד יחזור לאימונים. משמעות היעדרות זו היא כאמור, היעדרותו של החלוץ והכובש המצטיין של הנבחרת ממשחקי המאני-טיים בקמפיין מוקדמות יורו 2016.

האם זוהי החותמת הסופית על חלומות ההעפלה של הנבחרת לטורניר חשוב?