ניר ברקת
ניר ברקת צילום: חזקי עזרא

ראש העיר ירושלים ניר ברקת ממשיך להרחיב את סיעתו "ירושלים תצליח", במועצת העיר.

לאחרונה סיכם ראש העיר עם חבר מועצת העיר משה ליאון, על הצטרפותו של ליאון לקואליציה העירונית בעיריית ירושלים, כמו כן יצטרף ליאון גם כחבר בסיעתו של ראש העיר במועצת העיר.

בנוסף לכך, ראש העיר וחברת מועצת העיר מטעם סיעת פ"ז (פסגת זאב על המפה), יעל ענתבי, סיכמו על הצטרפותה של ענתבי כחברה בסיעתו. עם הצטרפותם של ליאון וענתבי, הופכת הסיעה לגדולה ומשמעותית ומונה כעת 6 מנדטים במועצת העיר.

במסגרת ההסכם יחזיק ליאון בתיק המינהלים הקהילתיים, ישמש כיו"ר הוועדה למינהלים קהילתיים וכיו"ר הסיעה המשותפת.

יעל ענתבי תמשיך להחזיק בתפקידיה במועצת העיר בהם תיק התכנון, מיגור אלימות וכן אומנות במרחב הציבורי ותמונה לסגנית ראש העיר עם פרישתו של מ"מ וסגן ראש העיר קובי כחלון מהעירייה בנובמבר הקרוב (מינוי אותו היתה אמורה לקבל על פי ההסכמים הקואליציוניים בחודש מאי הבא).

ברקת בירך את המצטרפים לסיעתו, "אני מברך את משה ליאון על הצטרפותו לקואליציה ולסיעת 'ירושלים תצליח' בראשותי, בפנינו עומדים אתגרים גדולים להמשך צמיחתה ושגשוגה ירושלים בהם הגדלת תקציבי הממשלה, שיפור איכות החיים בתחומים השונים וההשקעות בשכונות העיר. אני בטוח שליאון יתגייס בכל כוחו וניסיונו לסייע לנו בקידום תחומים אלו".

"ברכות גם ליעל ענתבי על הצטרפותה לסיעת 'ירושלים תצליח מאוחדת' בראשותי, זאת מתוך ראיית עולם משותפת ומתוך כוונה אמיתית וכנה של סיעות המועצה הציוניות לשתף ביניהן פעולה באופן הדוק למען קידום העיר. ענתבי תמשיך לקדם מתוך הסיעה את התחומים החשובים עליהם אמונה ואני בטוח שתעשה זאת במקצועיות וחריצות. יעל שותפה מרכזית לקידומה בשנים האחרונות של שכונת פסגת זאב, בה אנחנו מתכננים השקעות רבות נוספות, ולצמיחתה של ירושלים כולה בתחומים רבים, אני מאחל לה הצלחה רבה", הוסיף.

ליאון הסביר את הצעד בו נקט, "סיעתי ואני מחויבים כלפי תושבי ירושלים ופועלים למענם, ולכן החלטתי להצטרף לקואליציה של ראש העיר ניר ברקת ולהתאחד עם סיעתו במטרה שפעילותנו המשותפת תביא לקידומה של ירושלים. אני מברך את ראש העיר על צעד חשוב זה, ואנו נפעל בשותפות מלאה למען אחדותה של ירושלים ולמען כלל התושבים והשכונות".

חברת מועצת העיר יעל ענתבי ציינה, "חיבור סיעת פז לסיעת ירושלים תצליח יוצרת סיעה גדולה שבמסגרתה ניתן יהיה לקדם נושאים בצורה מהירה וטובה יותר לטובת תושבי ירושלים. במסגרת הסיעה המאוחדת אמשיך להחזיק בתיקי התכנון, מיגור אלימות ואומנות במרחב הציבורי" .