פרידה מיוסי גורן
פרידה מיוסי גורן צילום: דוברות מד"א

ישיבת המטה של מד"א שנערכה היום (חמישי) בבניין מרכז מד"א בתל אביב כללה אירוע מרגש במיוחד: פרידה מיוסי גורן פעיל מד"א במשך 40 שנה המשמש כמנהל מרחב גלבוע במד"א ב-28 השנים האחרונות.

בתחילת דרכו במד"א שימש יוסי כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס בתחנת בית שאן עד למינויו למנהל מרחב גלבוע. בשנתיים האחרונות שימש יוסי גם כממלא מקום מנהל מד"א מרחב ירדן.

במהלך האירוע נשא יוסי דברים והודה לכל הנוכחים באופן אישי " אני משרת במד"א 40 שנה. את כל מה שעשיתי בארגון עשיתי באמונה שלמה ובאהבה ענקית. אני נרגש ומודה לכולם על היחס ושיתוף הפעולה ולכל האנשים שנמצאים פה שצמחו אצלי בהם מנכ"ל מד"א אלי בין, ערן בן חורין סגן מנהל אגף הלוגיסטיקה, ראש אג"מ גיל מושקוביץ ורל"ש המנכ"ל אורי שחם. אמשיך תמיד להיות חלק ממשפחת מד"א ולסייע גם בעתיד". 

רבים מהנוכחים נשאו דברי פרידה מרגשים מיוסי בהם גם מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין שהעניק לו מגן הוקרה מיוחד: "שירתת את הארגון במשך שנים רבות בגאווה ובצניעות. טיפחת והצמחת את המרחב בו שירתת להישגים רבים וזכית להערכה רבה מכל המתנדבים והעובדים במרחב. אפשר לומר בביטחון כי אתה פורש בשיא ומשאיר לבאים אחריך מרחב פורח, משגשג ומלא בהישגים, בהם נקודות הזנקה חדשות, נט"נים חדשים, שירות מעולה והישגיים אישים שיחרטו בהיסטוריה של מד"א. תרמת תרומה עצומה לארגון. אני מאחל לך בהצלחה בהמשך דרכך ובטוח שנראה אותך כמתנדב בצמרת מד"א גם בעתיד."

מנהל מרחב אשר במד"א, רחמים סידיס אמר כי "יוסי, אתה חבר נאמן, אמיתי ומקשיב, כזה שאפשר לסמוך עליו. היה לי העונג לעבוד איתך ולשתף איתך פעולה."

מנהל מרחב מד"א גלבוע הנכנס יוסי פחימה, שהיה בעבר סגנו של יוסי אמר באירוע "הייתה לי הזכות לעבוד עם אדם כמו יוסי, אדם שתמיד שיתף פעולה בדרכי נועם ושדלת משרדו הייתה פתוחה לעובדים ולמתנדבים 24 שעות, 7 ימים בשבוע בכל שאלה ובכל נושא. אנו במרחב ידועים שיוסי ימשיך להיות חלק מאיתנו גם לאחר הפרישה ואני מאחל לו עוד שנים רבות של עשייה".