כבר מותקנת ב-75 מליון מכשירים. Windows 10
כבר מותקנת ב-75 מליון מכשירים. Windows 10 מיקרוסופט

כחודש לאחר ההשקה הרשמית של Windows 10 היא מותקנת כבר ב-75 מליון מכשירים.

כך עולה מפוסט שפרסמה מיקרוסופט בבלוג הרשמי של חלונות. בפוסט מספקת החברה עשר עובדות על מערכת ההפעלה החדשה שלה, שצויצו לטוויטר, וביניהן בולט המספר הזה שכנראה מרצה את החברה.

מספר נוסף אותו שחררה החברה הוא ש-Windows 10 כבר הותקנה ב-192 מדינות, שזה פחות או יותר כמעט כל המדינות בעולם. בנוסף, למעלה מ-90,000 דגמים של מחשבי PC או טאבלטים נמצאים ברשימה של המכשירים ששודרגו אל מערכת ההפעלה מאז הושקה בשלהי אוגוסט. חלק מהמכשירים הללו יוצרו ב-2007, כלומר, Windows 10 יכולה לפעול היטב גם במחשבים יחסית ישנים.

אחד ההיבטים החשובים עבור מיקרוסופט הוא החיבור של מחשבים עם מערכת ההפעלה החדשה למכשירי Xbox ולמשחקים. היא טוענת שכבר 122 שנות משחקיות הוזרמו עד עתה ממכשירי Xbox One למחשבים עם Windows 10.

עוד דבר חשוב לחברה הוא חנות היישומים שלה, Windows 10. לגביה מספרת מיקרוסופט שכמות הורדת היישומים עבור מערכת ההפעלה החדשה גדול כבר x6 להתקן לעומת ההורדות שבוצעו עבור Window 8.

מספר אחר שמספקת החברה הוא שהעוזרת האישית שלה, קורטנה (Cortana), שכזכור עדיין אינה זמינה בישראל (אם בכלל), כבר סיפרה עד היום חצי מליון בדיחות בתגובה למי שביקש ממנה Tell me a Joke.

לפוסט המקורי, לחצו כאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו