מירי רגב. מעבירה את המשרדים לירושלים
מירי רגב. מעבירה את המשרדים לירושליםצילום: תומר נויברג, פלאש 90

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, הגיבה הבוקר (שני) לראשונה לפרסום אמש בערוץ 10 על אודות הדרך שבה בוצע קמפיין "לא לדאוגוסט".

בראשית דבריה הכחישה רגב את הטענה לפיה הפרסומאי רמי יהושוע הוא מקורבה, "אני מצטערת לקלקל לכם את החגיגה ולהציג את העובדות - מעולם לא פגשתי את רמי יהושוע, מעולם לא דיברתי איתו, ואני ממש לא מקורבת אליו. הפעם הראשונה שראיתי אותו הייתה בפגישה מקצועית שבה השתתף רמי יהושוע כנציג הטוטו".

"ערוץ 10 יצטרך לקחת אחריות על הפרסומים שהכפישו את שמי והציגו יחסי קרבה שאינם קיימים. מדובר בדיבה לשמה ועורך הדין שלי עמל ברגעים אלו על מכתב הפונה לערוץ 10 בבקשה שיחזור בו מטענותיו ולא, אתבע על הוצאת דיבה".

לטענתה, "פרוייקט לא לדאוגוסט, מתחילתו ועד סופו, על כל היבטיו, עבר אישור של כל הגורמים המקצועיים והיועצים המשפטיים. 'לא לדאוגוסט' הוא פרויקט משולב של תרבות וספורט, ממנו נהנו עד כה למעלה מ - 200 אלף תושבי ישראל, 24 שעות ביממה, ולכן הטוטו היה שותף לפרויקט זה. הטוטו כשותף מימן את אירועי הספורט העממי ואת השיווק באמצעות הספק שלו - רמי יהושוע, שעבר מכרז בטוטו ללא כל התערבות המשרד".

"מי שמנסה להכפיש את שמי לא יצלח, הכול  נעשה על פי דין ובחיווי משפטי", הוסיפה רגב.

רגב התייחסה גם להקלטות שהושמעו בערוץ 10, "ההקלטה שהושמעה נלקחה מתוך סימולציה שערכתי למסיבת עיתונאים. נערכנו לשאלות כמו - למה נבחרו ישובים מסויימים, כמה זה עלה ועוד. בין השאר, מדוע רמי הוא המפרסם ולא דרך לפ"מ. מה שאמרתי בקלטת הוא שצריך להגיד את האמת וזה הציטוט. האמת היא שהטוטו כשותף מימן את אירועי הספורט העממי ואת השיווק באמצעות הספק שלו רמי יהושוע ללא התערבות המשרד".