משה זר
משה זר צילום: פלאש 90

איש ההתיישבות משה זר, אביו של גלעד זר הי"ד שנרצח בפיגוע ירי ועל שמו נקראת חוות גלעד בשומרון, דורש מממשלת ישראל להתעשת מול גל הטרור.

בעקבות הפיגוע אתמול בציר שבין קדומים לחוות גלעד בו נפצע באורח קל מירי רונן אדרי משבי שומרון, קורא משה זר לבצע גירוש המוני של צעירים ערבים מהכפרים הסמוכים.

"המחבל הזה רצה לרצוח את רונן כמו שרצחו את בני גלעד, אבל הוא רק פספס את הגולגולת שלו", אמר זר לערוץ 7. "עד מתי תימשך ההפקרות הזאת? היו צריכים אתמול לחסום מיד את הכביש משני הצדדים, להביא שני אוטובוסים ולמלא אותם בצעירים ערבים בגילאים 20-25, ולגרש אותם מכאן ואם הם יחזרו להעמיד מכונות ירייה".

זר אומר שהגיע הזמן להלחם בערבים בשפה היחידה שהם מבינים, "נולדתי בירושלים לפני 79 שנים ואני מכיר את הערבים על בוריים, מי שלא יודע מה זה ערבים שישים את המפתחות. הם מבינים רק שפה אחת, שפת הכוח והאגרוף ולא שום שפה אחרת.

"מי שחושב שידברו איתם בשפת מוצרט וישכנעו אותם שיהיה כאן שלום, ושזה רק עשבים שוטים, טועה טעות מרה. אני חותם לך שאחרי כמה פעמים שנגרש מכאן מאה חפים מפשע, לא יהיו יותר פיגועים, הם יחפשו את המפגע ויקצצו אותו לקציצות".

לדבריו אלה שטוענים שרוב האוכלוסייה הערבית חפה מפשע, לא יודעים על מה הם מדברים, "אני נשמע קיצוני, אני לא כזה, אני לא מופרע, מופרעים הם אלה שחושבים שיש חפים מפשע אצלם, הוא כנראה לא מבין איך בנוי העולם.

"את הערבים לא מנצחים עם מערכת החוק, אצלם אין בתי משפט, אצלם זה כמו בדאעש, ורק אם נפעל בדרך כזאת של גירוש, אז הם בעצמם יקחו את הילד שנתן אגרוף לחייל ויחתכו אותו לחתיכות. אני היחיד שיודע את האמת ואומר אותה בקול רם ואם מישהו חושב שאני מגזים שיעמיד אותי לדין ואני אסביר את זה לשופטים הנאורים".

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7