שני עצורים בחשד לפגיעה באוהד הפועל ת"א

התפתחות בחקירת התקיפה האכזרית שהיתה הלילה בדרום בתל אביב. הקבוצה האדומה ביטלה את אימוניה ונציגיה שוהים ליד מיטת האוהד

ניצן קידר - ערוץ 7 , כ"א בתשרי תשע"ו

אוהדי בית"ר ירושלים
אוהדי בית"ר ירושלים
צילום: פלאש 90

ביום שאחרי התקיפה הקשה של חברים ב'לה פמיליה', אחד ממועדוני האוהדים הפרובוקטיבי של בית"ר ירושלים, נגד שני אוהדי הפועל ת"א שאחד ספג פטיש בראשו, מתחילים גם המעצרים.

משטרת יפו עצרו שני חשודים במעורבות בתקיפה שמעצרם הוארך. במקביל מבהירים במשטרה כי צפויים מעצרם נוספים.

בהפועל ת"א קיבלה את הידיעה על פציעת האוהד, שנחשב לאחד האוהדים המוכרים של הקבוצה, בהלם.

אימון הקבוצה שתוכנן להבוקר בוטל, ובמקומו נערכה שיחה בה עודכנו החשקנים בפרטי האירוע ובמצבו של האוהד הפצוע קשה שעבר ניתוח מסובך במשך כל הלילה.

מהפועל ת"א נמסר לערוץ 7 כי "המועדון עוקב בדאגה ומתפלל כי האוהד ייצא מכלל סכנת חיים".  במקביל, נציגי השחקנים והצוות המקצועי הגיעו הבוקר לבית החולים כדי לחזק את המשפחה.

"הגענו כדי להיות עם המשפחה של האוהד שהותקף רק בגלל שהוא אוהד של הפועל ת"א. כולנו בהלם כעת ומה שחשוב כעת זה שהוא ייצא מסכנת החיים בה הוא נמצא. מה שקרה אתמול זה אירוע חמור ביותר שאסור שיקרה בכדורגל ובכלל" אמר שגיב יחזקאל שביקר בבית החולים.

במקביל גינו היום בהתאחדות לכדורגל ובמנהלת הליגות את האירוע הקשה.

"ההתאחדות לכדורגל מגנה בכל פה את התקיפה העבריינית האלימה והקשה של אוהד הפועל ת״א אמש. ההתאחדות תעשה ככל יכולתה, ותוך שיתוף פעולה מלא עם גורמי האכיפה ורשויות החוק, כדי למגר את נגע האלימות שמאיים על הכדורגל הישראלי והחברה הישראלית", לשון ההודעה הרשמית של ההתאחדות.

במנהלת פירסמו הודעה חריפה יותר וגינו "את התקיפה האלימה והמזעזעת של גורמים עבריינים במחסן בדרום ת"א. אף שלא ברור מה המניע למעשה פשיעה חמור זה, מנהלת הליגות מייחלת להחלמתו המהירה של האוהד שהותקף".
במנהלת ציינו כי בשיתוף ההתאחדות יזמה את תיקון החוק להכפלת הענישה בתחום האלימות בספורט ותמשיך לפעול על מנת למגר את נגע האלימות מהספורט.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il