גוטמן. אופטימי
גוטמן. אופטימי צילום: פלאש 90

מאמן נבחרת ישראל בכדורגל, אלי גוטמן, כינס בשעה האחרונה (שישי) מסיבת עיתונאים לקראת משחקה של הנבחרת מול קפריסין, מחר באיצטדיון טדי, בשעה 21:45.

המשחק יכול להכריע את גורלה של ישראל במוקדמות היורו 2016, ואם תנצח בו, ובוסניה תאבד נקודות, תמוקם הנבחרת במקום השלישי שממנו היא עשויה לעלות שלב.

גוטמן הבהיר כי דווקא בעת הזאת, על רקע המצב הבטחוני ברחבי המדינה בכלל, ובירושלים בפרט - הוא אינו חושש ממיעוט אוהדים שיגיעו לאיצטדיון הירושלמי. 

"אנחנו מקווים שנצליח להגיע לתוצאה שכולם רוצים שנגיע. אני רוצה בכך, השחקנים רוצים, וכולם מעוניינים להשלים את המשימה. כולנו רוצים רגעי שמחה בתקופה הזו. המדינה שלנו זקוקה עכשיו לרגעי שמחה", הבהיר המאמן הלאומי.

קפטן הנבחרת, טל בן חיים הוסיף: "אני משוכנע שהקהל יגיע בהמוניו וימלא את האיצטדיון. אנחנו משחקים בבירת ישראל וזה הזמן של הקהל להגיע ולתמוך בנו. אנחנו זקוקים לקהל האוהד מאחורינו".

המאמן התייחס להרכב הנבחרת מחר וציין כי "אין מה לדאוג. השחקנים יודעים את תוכנית המשחק, ובהגנה ובהתקפה הכל מוגדר. יש תחושת שותפות בנבחרת, והיא מרגשת, ומי ייתן ונביא את התוצאה המיוחלת".

גוטמן ציין כי למרות שמדובר ביריבה חלשה הוא אינו מקל בה ראש. "אני יכול לומר שבכל מה שקשור בנבחרת, אין אצלנו את המילה זלזול. לא זלזלנו באנדורה, וגם מחר נבוא לשחק בשיא הרצינות".