וואן פלוס שתיים בעברית

OnePlus One עשה היסטוריה וגרם להיסטריה בשנה שעברה, ועכשיו מגיע ממשיך דרכו לארץ. בנוסף, החברה הודיעה כי תפתח סניף רשמי בישראל.

דורון רותם שני , ג' בחשון תשע"ו

יימכר בארץ תמורת 2,499 ש"ח. ה-OnePlus 2
יימכר בארץ תמורת 2,499 ש"ח. ה-OnePlus 2
OnePlus

OnePlus 2, ממשיך דרכו של ה-OnePlus One שזכה בישראל להצלחה גדולה מאוד, הושק באופן רשמי בארץ. המכשיר מגיע לישראל כחודשיים לאחר ההשקה הגלובלית.

בהשקה השתתפו קארל פיי, המייסד המשותף ומנכ"ל הפעילות הגלובלית, וסטיבן וונג, מנהל הפיתוח העסקי עבור שווקים חדשים של החברה. השניים אף הודיעו כי לאור ההצלחה של המכשיר בארץ, הם גם מקימים את OnePlus Israel שתתחיל לפעול ברבעון הראשון של 2016 ותתאם את פעולות המותג בארץ יחד עם היבואנית הרשמית C-Data.

לפי פיי יש בישראל כ-100,000 משתמשי OnePlus ומדובר בכמות גדולה של משתמשים יחסית לגודל המדינה. עם זאת, רבים מהם רכשו את המכשיר באמצעות חנויות סיניות מקוונות או באמצעות יבוא מקביל. המכירה בארץ באמצעות C-Data מבוצעת באופן רגיל מבלי צורך בהזמנות מיוחדות, השיטה בה החברה נוקטת במכירות שלה בשאר חלקי העולם.

ל-OnePlus 2 מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD והוא מבוסס על Snapdragon 810 עם שמונה ליבות 64 ביט. הגרסה הנמכרת בארץ מכילה 4 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. כמו קודמו הוא מצויד מאחור במצלמה עם חיישן בגודל 13 מגה-פיקסלים, אבל הפעם היא מלווה בחיישן לייזר ומייצב תמונה אופטי. המצלמה הקדמית היא בגודל 5 מגה-פיקסל.

המכשיר מצויד בקורא טביעות אצבע מהיר תגובה. והסוללה שלו היא בנפח של 3,300 מילי-אמפר/שעה. הוא גם תומך בשני כרטיסי סים כששניהם יכולים לקבל סים LTE. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.1 שמעליה מותקן הממשק Oxygen OS.

המחיר בארץ של המכשיר יהיה 2,499 ש"ח, כך שבהיבט הזה הוא כבר לא כל כך אטרקטיבי כמו קודמו, במיוחד שבעולם הוא נמכר ב-389 דולר בלבד.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il