פתיחה גרועה למכבי ת"א במשחקי היורוליג. הצהובים הובסו במוסקבה במשחק שהיה ברובו חד צדדי על ידי צסק"א 69-100.

המשחק הבליט את הבעיה המרכזית של התל אביבים, הסגל עדיין לא התחבר לגמרי, ויטור פבראני לא מהווה גורם משמעותי מתחת לסלים נכון לעכשיו, וקיימים חורים בהגנה הצהובה.

גודס העלה בחמישייה את פרמאר, אוחיון, סמית, אמבאקווה ופבראני. מכבי דווקא פתחה טוב את המשחק, ועלתה ליתרון 5-7 בפתיחה, כשפרמר ואוחיון, מובילים אותה בהתקפה, אבל כולם לוקים בהגנה, והרבע הראשון הסתיים בפיגור, 20-29, של הצהובים.

ברבע השני כבר החלה ההתפרקות. מכבי ניסתה לשנות משהו בהתקפה והחלה לשחק עם אמבקווה לצד אונואקו, אבל הכל היה תקוע, משני צידי המגרש. צסק"א רצה, וגם נתנה הגנה חזקה, ובמחיצת הובילה כבר 29-44.

פארמר ורוצ'סטי פתחו את הרבע השלישי עם שתי שלשות חשובות וצימקו ל-10, אבל האדומים ממוסקבה לחצו על הגז, ועל המגרש פשוט היתה רק קבוצה אחת. הרבע כולו נסתיים ביתרון 48-73.

הרבע האחרון היה לפרוטוקול בלבד, ועורר את גיא גודס ללא מעט מחשבות, לקראת המשך המשחקים ביורוליג.

למכבי תל אביב קלעו: ג'ורדן פארמר 17, טיילור רוצ'סטי 14, יוגב אוחיון 13, דראגן בנדר 7, דווין סמית' 6, גיא פניני 3, ויטור פאברני 3, סילבן לנדסברג 2, ארינזה אונואקו, טרבור אמבקווה 2.

לצסק"א: נאנדו דה קולו 17, מילוש תיאודוסיץ' 15, ארון ג'קסון 12, ויטלי פריזדון 11, דמיטריס ניקולס 10, אלכסיי וורונצביץ' 9, קורי היגינס 7, ויאצ'יסלאב קרבצוב 7, קייל היינס 6, פאבל קורובקוב 4, דמיטרי קולגין 2.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו