ג'יבריל רג'וב. הפרצוף האמיתי נחשף
ג'יבריל רג'וב. הפרצוף האמיתי נחשף צילום: רויטרס

בחודש הבא צפויה משלחת ישראלית בה חברים ראשי ההתאחדות לכדורגל, לצאת אל רמאללה ולהיפגש עם מקבילהם מההתאחדות לכדורגל הפלסטינאית.

מטרת הפגישה בין שתי ההתאחדויות היא בעקבות הסכם הפשרה בין ההתאחדות הישראלית לערבית, בכל הקשור למתן חופש תנועה חופשי ומלא לספורטאים בעלי אזרחות פלסטינאית במעבר בין מדינות ובתוך גבולות המדינה. 

כזכור, לפני מספר חודשים, דרשו ראשי ההתאחדות לכדורגל הערבית, ובראשם יו"ר ההתאחדות ג'יבריל רג'וב, להשעות את ישראל מכל פעילות ספורטיבית. הסיבה לכך: ישראל פוגעת בספורט כשזו לא מאפשרת מעבר חופשי לספורטאים ערביים בעלי אזרחות פלסטינאית. 

רג'וב העלה את דרישתו אל ההצבעה בקונגרס פיפ"א שהתקיים בשוויץ, ורגע לפני ההצבעה משך את הדרישה שלו לאחר ששתי ההתאחדויות הגיעו לפשרה בנושא. הפשרה הייתה כי תוקם וועדה שתבחן את הדברים ובפגישה משלושת יחד עם שתי ההתאחדויות יגיעו להסכם בין הצדדים. 

את ג'יבריל רג'וב ממשלת ישראל מכירה ויודעת כי כוונותיו אינן טהורות, אך נראה שהפעם יצא המרצע מן השק ופרצופו האמיתי של בכיר אש"ף ויו"ר ההתאחדות לכדורגל נחשף. 

בראיון שנשא לתקשורת הפלסטינית התיייחס רג'וב לאירועי הטרור הרבים שמכים במדינה, כשאמר "נתניהו לא רוצה מדינה פלסטינית. כדי לעצור את הגיבוש ההנהגה שלנו חייבת להתאחד"

על המפגעים הערביים אמר רג'וב, "אלו מעשי גבורה שלהם, הפיגועים הנקודתיים הם מעשים הירואיים. אני גאה במבצעים ומברך אותם".

רג'וב ציין כי "העולם אינו מקבל פיצוץ של אוטובוס בתל אביב ולכן מוטב לא להיגרר בזה אלא להמשיך בפיגועים הנקודתיים", לדבריו, צוואה של אחד המחבלים שפורסמה ברשת הערבית "צריכה להילמד בבית הספר".

זהו האיש איתו אמורים ראשי ההתאחדות לכדורגל להיפגש ולהגיע לסיכום. 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו