ללא דגל ישראל על הגלשן
ללא דגל ישראל על הגלשן פלאש 90

לבד בשטח האויב. מבצע חשאי, עליו לא ידעו הרבה, הסתיים בהצלחה בעומאן, שם מתקיימת בימים אלו אליפות העולם בשייט.

בזמן שראשי הספורט בארץ מתקוטטים ביניהם מי אשם באי יציאת הספורטאים השייטים אל אליפות העולם בשייט המתקיימת בימים אלו בעומאן שבחצי האי ערב, ספורטאית אחת, מעיין דוידוביץ' עשתה כמעט לבדה היסטוריה כשהפכה לישראלית הראשונה שדורכת על אדמת עומאן.

במבצע חשאי שלא היה מבייש את ארגוני הביון הישראליים, טסה דוידוביץ' במוצאי השבת האחרון למדינה הזרה, לה אין קשרים דיפלומטיים עם ישראל, ושם תתחרה כבר היום באליפות העולם בשייט. 

דוידוביץ' תתחרה אמנם עם שמה המלא, אך ללא אף איזכור לעצם היותה מייצגת את הספורט הישראלי כשלא תישא עליה אף סממן כזה בדמות דגל או שמה של ישראל על גבי הגלשן שלה. 

דוידוביץ' טסה לתחרות היוקרתית על אף איסור מטעם משרד הספורט להשתתף בתחרות זו כשאלה לא הסכימו להנפיק עבור השייטים הישראלים ויזות מתאימות לתחרות במדינה הערבית ללא אבטחה צמודה של השב"כ. 

בעומאן לא הסכימו לקבל את תכתיבי משרד הספורט הישראלי, וכך נותרו השייטים הישראלים ללא אפשרות להתמודד בתחרות שעשויה להשליך עליהם לקראת המשחקים האולימפיים בריו שבברזיל. 

דוידוביץ' שכאמור תופיע ללא אף סממן מייצג של ישראל הצליחה להיכנס למדינה הערבית בזכות דרכון אוסטרי בו היא מחזיקה והיא מתמודדת כשעל גבי הגלשן שלה מונף דגל איגוד השייט הבינלאומי.

דוידוביץ' זכתה באליפות העולם האחרונה במדליית הארד במקצה שלה, וגם הפעם היא נחשבת למועמדת לגיטימית למדליה. אם אכן תזכה בו, לא יתנגן המנון המדינה הישראלית, אך לפחות השייטת תצא נשכרת מהעקשנות שלה והמסע אל מדינת האויב.