שיתוף פעולה מבטיח בין גיאורגיה לישראל

נשיא המדינה ריבלין ורעייתו ערכו ארוחת ערב ממלכתית לכבוד נשיא גיאורגיה המבקר בישראל.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ו' בחשון תשע"ו

שיתוף פעולה מבטיח בין גיאורגיה לישראל-ערוץ 7
בית הנשיא, הערב
צילום: מארק ניימן, לע"מ

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ורעייתו נחמה ערכו הערב (שני) ארוחת ערב ממלכתית לכבוד נשיא גיאורגיה, גאורגי מרגוולשווילי ורעייתו, בביקורם הממלכתי בישראל.

בפתח הארוחה נשאו שני הנשיאים נאומים. ריבלין ברך על שיתוף הפעולה בין המדינות והביע תקווה כי הוא יוסיף ויתחזק. "מערכת היחסים בין מדינותינו הצמיחה פירות בתחומים רבים. איננו שוכחים את תמיכתה של ממשלת גיאורגיה במדינת ישראל בשעות קשות, ובמיוחד- במישור הדיפלומטיה הבינלאומית.

"גם ממשלת ישראל הביעה לא פעם את רצונה בשלומה וטובתה של גיאורגיה. זוהי דרך משותפת, של ממשלות ושל עמים, דרך שפניה לעתיד של שיתוף פעולה פורה ועשיר. שיתוף פעולה צבאי, תרבותי וכלכלי. שיתוף פעולה של חינוך ואקדמיה ושל חדשנות ומדע. זהו שיתוף פעולה עשיר ומבטיח שיבנה עתיד שבנינו, ובני בנינו, עוד יודו לנו עליו", הוסיף ריבלין.

מרגוולשווילי הודה לנשיא על דבריו וקבלת הפנים החמה. "אני שמח להיות במדינת ישראל, בחברתם של מי שיודעים להיאבק למען חירות ולמען השלום.

"המאה ה-21 מעמידה בפנינו  אתגרים ושאלות ומטילה עלינו הרבה אחריות. אני בטוח שבשיתוף פעולה של מדינותינו נוכל ליצור עתיד טוב יותר לילדינו ונכדינו. מדינת ישראל היא מהידידות החשובות ביותר לגיאורגיה ואנו נעשה רבות בעתיד בכדי להמשיך ולחזק שיתוף פעולה זה", דברי הנשיא הגיאורגי.