האם מכבי ת"א נכנסה לצרות? בבדיקת CT שעבר היום שחקנה של הצהובים מתל אביב, בריאן רנדל, התגלו מספר ממצאים מטרידים, כאלה שעשויים להשליך על הקבוצה כבר בימים הקרובים.

על פי פרסום הממצאים עולה כי השחקן סובל מבעיה קשה באחד מאבריו הפנימיים, כשככל הנראה הכוונה היא למחלת המעיים הכרונית, מחלת ה'קרוהן' ממנה סובל השחקן תקופה ארוכה.

כזכור, רנדל חזר למכבי לאחר שכבר חתם בלוקמוטיב קובאן הרוסית, אך זו שחררה אותו בשל הסיבה כי לא עמד בבדיקות הרפואיות. הדיבורים אז עסקו בבעיית הלב של השחקן המצויין, והחשד היה כי בקובאן לא ידעו איך להשתחרר מחוזהו החתום של השחקן היקר ועל כן החליטו להשליך זאת על אי עמידה בבדיקות הרפואיות.

במכבי ת"א רצו להחתים מאוד את רנדל בחזרה אך חששו מבעיית הלב. רנדל וסוכנו הצליחו להוכיח בבדיקות מקיפות בארצות הברית כי הלב תקין, והכל בא על מקומו בשלום. או שלא.

אחרי שהחמיץ את משחק הפתיחה ביורוליג מול צסק"א מוסקבה הרוסית, משחק בו חסר עד מאוד לקבוצתו, בשל קלקול קיבה חריף, אמש רנדל לא הופיע כלל למשחק מול הרצליה ונראה שהסיבה היא לא קלקול הקיבה.

אם אכן מדובר במחלת ה'קרוהן' שהתפרצה אצל השחקן, הרי שרנדל ייעדר לתקופה ארוכה מאוד, אם בכלל יחזור, ובמכבי כבר צריכים למצוא לו מחליף. 

במכבי ת"א הגיבו לדברים כשאמרו, "בבדיקות שנערכו לבריאן רנדל עולה שרנדל סובל ממחלה זיהומית כמו כל אדם רגיל, מחלה שאינה קשורה למחלה הכרונית שלו. מצפים לשובו לאימונים תוך מספר ימים, ואין כל כוונה להחליפו או לשחרר אותו".