"לאימא שלי היה נס"

ידידיה זמורה מנוער הליכוד היה אתמול בכנסת כשהתבשר שאימו נדקרה במתחם רמי לוי בגוש עציון, "אני לא אפחד להגיע לשם".

בני טוקר , ט"ז בחשון תשע"ו

זירת הפיגוע היום
זירת הפיגוע היום
צילום: אלירן אהרון ערוץ 7

ידידיה זמורה מבית חגי, מהפעילים המרכזיים של נוער הליכוד, שהה אתמול בלשכתו של השר אופיר אקוניס בכנסת, כשאביו התקשר ללשכה והודיע שאימו נירית נפצעה בפיגוע.

"הייתי בכנסת לרגל יום ההולדת לח"כ אורן חזן, ובאותם רגעים הייתי עם השר אקוניס", סיפר בשיחה עם ערוץ 7, "אבא שלי התקשר והודיע על הפיגוע. אורן ליווה אותי לבית החולים".

לדבריו אמו מרגישה היום הרבה יותר טוב, "היה לה נס, הידית של הסכין נשברה, היא מתקשרת ומדברת, הוציאו את הסכין בית החולים שערי צדק. אנחנו כל הזמן מקבלים טלפונים מהשרים מהח"כים כולל מהשר סילבן שלום שנמצא בחו"ל".

ידידיה, הלומד בישיבה הגבוהה באריאל, משלב פעילות ציבורית אינטנסיבית, "הקמנו את נוער הליכוד לפני הבחירות, אני מאמין בליכוד, אנחנו מקרבים עוד ועוד בני נוער לתנועת הליכוד וכולם תומכים בנו, החל מראש הממשלה ועד לאחרון חברי הכנסת".

זמורה מציין כי הוא לא יחשוש להגיע לעשות קניות ברמי לוי, "אני לא הופתעתי כששמעתי על הפיגוע, אני סומך על כוחות הביטחון ולא אפחד להגיע לשם. כרגע אנחנו בבית כי צריכים לעזור אך ברור שהפעילות הציבורית לא תיפסק. חשוב שעם ישראל ידע שאנחנו חזקים יותר מכולם כי לנו יש את הקב"ה ואני מבקש מכולם להתפלל לרפואתה של נירית חנה בת ניצה".