זה ייגמר באליפות: ב"ש ממשיכה לדרוס

הקבוצה מבירת הנגב נמצאת בכושר הטוב ביותר שלה, כזה ששמור לאלופות. הערב ניצחה את מכבי נתניה החלשה, ועלתה למקום הראשון בטבלה.

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ט בחשון תשע"ו

בבית, בחוץ, מול קבוצה עם הגנה מעובה, מול קבוצה דלילה בקישור, לא משנה מי תעמוד מולה, נראה שבכושר הנוכחי שלה, הפועל באר שבע יכולה לכל. 

אחרי מחזור נוסף בליגת העל שבכדורגל, התשיעי במספרו, הפועל באר שבע תוקעת יתד בראשות טבלת ליגת העל שבכדורגל, ועושה זאת בתצוגה אדירה במהלך המחצית הראשונה על כר הדשא, תצוגה שכולה עליונות על פני כל שאר היריבות בליגת העל הישראלית.

הפעם מי שחטפה הייתה מכבי נתניה, ללא ספק אחת מהקבוצות החלשות בליגת העל הישראלית, ובמקרה שלה הטבלה לא משקרת. חולשת היריבה מנתניה הסתיימה עם הפסד 0:2 לקבוצה מבירת הנגב ששבה אל המקום הראשון בטבלת ליגת העל שבכדורגל.

הדרומיים הראו עליונות כבר משריקת הפתיחה כשאת השער הראשון כבשו בתוך 13 דקות מהפתיחה. אנתוני נאווקמה ומאור מליקסון המשיכו את הכושר הנפלא שלהם, כששיתוף פעולה בין השניים סידר לאליניב ברדה את השער הראשון במשחק.

כעבור 11 דקות נוספות ברדה התכבד בשער השני במשחק, שלו ושל קבוצתו, ומרגע זה הייתה אמורה נתניה להתפרק אך באר שבע הורידה את הרגל מהגז.

נתניה עוד ניסתה לקראת סיום המשחק לצמק במעט את התוצאה, אך לא יכלה להגנה הנחושה של הדרומיים מבאר שבע, ובסיום, באר שבע עם ניצחון 2:0 חוזרת אל המקום הראשון בטבלת ליגת העל שבכדורגל, כשהיא במאזן עדיף על פני היריבה מתל אביב, מכבי.

נתניה מנגד עדיין במקום האחרון בליגה, לאחר שהשיגה 7 נקודות מתוך 27 אפשריות. שלומי דורה מאמן הנתנייתים עשוי לשלם את המחיר ולהתפטר מתפקידו. האם זה מה שיעזור לצהובים שחורים מהשרון?

במשחק נוסף הערב במסגרת המחזור התשיעי בליגת העל שבכדורגל, ניצחה בני יהודה תל אביב את הפועל כפר סבא בתוצאה 1:2. בני יהודה כבשה שני שערים בתוך 6 דקות, והניצחון הערב מעלה אותה אל המקום השישי בטבלת ליגת העל הישראלית. הישג עליו רק יכלו לחלום רק לפני כמה שבועות בבני יהודה. האם זו חולשת היריבות או דווקא כושרה הנוכחי?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il