ה-Nexus 5X בדרך לישראל

ה- Nexus 5X ישווק בישראל בכל מפעילות הסלולר בישראל ורשתות השיווק הנבחרות החל מיום ראשון הקרוב.

, כ' בחשון תשע"ו

Nexus 5X
Nexus 5X
צילום: יח"צ

החל מיום ראשון הקרוב ישווק בישראל ה- Nexus 5X, שנוצר משיתוף הפעולה האחרון בין Google ו- LG Elec

לצד תוכנות מצלמה מתקדמות וחיישן טביעת אצבע, ה-Nexus 5X מציג ביצועים חזקים, יכולות מולטימדיה מרשימות ואבטחת מידע משופרת. הNexus 5x הינו הטלפון החכם הראשון בשוק שכולל את מערכת ההפעלה החדשה של גוגל, Android 6.0 Marshmallow, ובכך מציב ה-Nexus 5X רף גבוה עבור כל שאר המתחרים.

"להחזיק במכשיר Nexus זה אומר להחזיק בחדשנות, חווית משתמש טהורה של מערכת Android בחבילה מתקדמת שלא תגמור לכם את חשבון הבנק", אמר ג'ונו צ'ו, נשיא ומנכ"ל של LG Elec

נקסוס 5X מאובזר במסך חד בגודל 5.2 אינץ' ותצוגת Full HD IPS עם טכנולוגיית המגע In-Cell המאפשרים זיהוי מהיר יותר, ראות טובה יותר בסביבה חיצונית ותמונות צלולות, לכל משימה שלה נדרש המכשיר. חיבור ה-USB המהיר מסוג Type-C החדש -המטעין את הטלפון בכ- 10 דקות ומעניק למכשיר חיי סוללה של קרוב לארבע שעות.

Nexus 5X מצויד במצלמה אחורית ברזולוציית 12.3 מגה-פיקסלים ומצלמה קדמית ברזולוציית 5 מגה-פיקסלים. גודל הפיקסל בחיישן המצלמה האחורי הוא בגודל 1.55 מיקרון וגודל הפיקסל בחיישן הקדמי הינו בגודל 1.4 מיקרון.

Nexus 5X מאובטח יותר ונוח לשימוש בעזרת Nexus Imprint- חיישן טביעות אצבע הממוקם בגב המכשיר, במקום בו האצבע מונחת באופן טבעי. נגיעה קלה בגלאי תכין את המכשיר לשימוש מיידי. בנוסף החיישן מאפשר שימוש במערכת Android Pay, בעזרתה ניתן לרכוש מוצרים באלפי בתי עסק ברחבי העולם, אולם שירות זה ניתן בשלב זה רק ללקוחות מארצות הברית בשלב זה.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il