פול ג'ורג' ולברון ג'יימס. הלילה
פול ג'ורג' ולברון ג'יימס. הלילה צילום: רויטרס

אמנם זו רק תחילת העונה, ובסך הכל עברו להם 7 משחקים, אך נראה שהשנה קליבלנד תעשה את הצעד שנותר לה מהעונה שעברה בליגת הכדורסל הטובה בעולם, ליגת ה-NBA, כשתזכה באליפות.

בשונה מהעונה שעברה, אז היו תלויים בלברון ג'יימס בכדי לנצח משחקים, בטח צמודים כמו שנתקלו בו הלילה, הפעם הקבוצה של בלאט, המאמן הישראלי-אמריקאי, מאוזנת ומגוונת הרבה יותר.

הלילה (בין ראשון לשני), אירחו בלאט וקבוצתו את אינדיאנה פייסרס, שלפני המשחק דורגה במקום האחרון בבית במאזן של 3:3 מול 1:5 של בלאט ושחקניו. מי שהיה בספק למשחק הלילה היה כוכב קליבלנד, לברון ג'יימס לאחר שנפצע במהלך משחק הניצחון הקודם של קליבלנד מול פילדלפיה, אך זה לבסוף לקח חלק במשחק ואף היה למצטיין בו כשסיים אותו עם 29 נקודות.

כאמור, הקבוצה של בלאט אמנם מקבלת נקודות רבות מלברון, אך אינה תלויה בו עוד בכדי לנצח את המשחק. לראיה, ברבע הראשון שהסתיים ביתרון 2 נקודות לטובת בלאט וקליבלנד, דווקא בלטו אצל בלאט מתיו דבאלדובה האוסטרלי וטימופיי מוזגוב הרוסי.

גם את הרבע השני סיימה קליבלנד ביתרון, 5 נקודות, 42:47, כשבאינדיאנה מי שבולט הוא פול ג'ורג' שחזר מפציעה ארוכה.

קווין לאב, טריסטן תומפסון ובעיקר לברון ג'יימס, פתחו את הרבע השלישי בסערה והחלו לרוץ על הפרקט. אינדיאנה חזרה ממש בסיום הרבע אל המשחק, ושתי הקבוצות הלכו לקראת הרבע האחרון והמכריע כשהתוצאה צמודה, 73:74.

שתי הקבוצות מיאנו לוותר על הניצחון, וההובלה עברה צד שוב ושוב לאורך הרבע הרביעי והאחרון. לברון וקווין לאב היו שם ברגעי הסיום בכדי לנצל את שאננות הגנת אינדיאנה ובסיום העניקו לבלאט ניצחון שישי ברציפות בליגה שרק החלה, 97:101.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו