"הדחפורים ברמת שלמה כבר עובדים"

מ"מ ראש העיר ויו"ר הועדה המקומית לתכנון ובנייה בירושלים מאיר תורג'מן מעריך בראיון לערוץ 7: "מדובר בתחילתה של תנופת בנייה"

בני טוקר , ו' בכסלו תשע"ו

"הדחפורים ברמת שלמה כבר עובדים"-ערוץ 7
סגן ראש עיריית ירושלים, מאיר תורג'מן
צילום: פלאש 90

מ"מ ראש עיריית ירושלים ויו"ר הועדה המקומית, מאיר תורג'מן, מעריך בראיון לערוץ 7 כי ירושלים נכנסת לתנופת בנייה, בעקבות החלטת ראש הממשלה לשווק 436 דירות נוספות ברמת שלמה.

"ראש הממשלה גילה כאן אומץ לב גדול מאוד. באמת כבר הגענו למצב שאין איפה לבנות בירושלים, ואנחנו עתידים לקבל בקרוב מאות משפחות של עולים מצרפת ולכן חייבים לחשוב על עתודות הקרקע. אני מקווה שהבנייה תתחדש, וישחררו עוד ועוד תכניות בנייה. ירושלים זקוקה לעתודה רצינית מאוד", אומר תורג'מן.

לדבריו הדחפורים ברמת שלמה כבר עובדים במלוא הכוח. "עיריית ירושלים באמצעות חברת 'מוריה' העלתה את הדחפורים ברמת שלמה על הקרקע כבר לפני שלושה חודשים לצורך פיתוח הקרקע, להכנה לבנייה של 1,500 יחידות דיור".

תורג'מן מעריך כי "בתוך שנה יסתיימו עבודות הפיתוח, יש כבר קבלנים שזכו במכרז לבניית 500 יחידות דיור וכעת ראש הממשלה שחרר עוד 436, אנחנו מקווים שכל ה-1,500 יחידות ייבנו במהרה".

הוא גם מקווה שהבנייה תימשך בכל חלקי העיר. "גם שכונת גילה נמצאת בתנופת בנייה, נבנות שם 900 יחידות דיור, ואנחנו נמשיך ונבנה בכל המקומות שיגישו לנו תכניות. כמובן הכל נעשה מתוך הרגישות המדינית הקיימת".