"פולארד תשוש וחולה, כתבו לו מילות עידוד"

המטה לשחרור פולארד קורא לציבור לנהוג באחריות ולאפשר ליהונתן ורעייתו לחזור לאלמוניות. באמצעות המייל ניתן לשגר לשניים דברי חיזוק.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ז' בכסלו תשע"ו

"פולארד תשוש וחולה, כתבו לו מילות עידוד"-ערוץ 7
שלושים שנה יותר מידי
צילום: פלאש 90

יו"ר המטה לשחרור פולארד, אפי להב, התייחס הערב (חמישי) לשחרורו של יהונתן פולארד מחר מהכלא האמריקני, אחרי שלושים שנות מאסר בגיל ריגול למען ישראל.

"אנו מגיעים ליום הזה עם שמחה שמהולה בהרבה עצב", אמר להב והוסיף כי פולארד ריצה תקופה בלתי נתפסת של 30 שנה, 10,956 ימים. "הוא נכנס לכלא כשהוא אדם צעיר ועומד להשתחרר בתנאים מגבילים כשהוא בן 61, תשוש וחולה''.

לדבריו, עם ישראל חייב תודה לאסתר פולארד, רעייתו, שנתנה לו את הכוח להתמודד ולשרוד את האתגר הבלתי אנושי. "יהונתן ואסתר מרגישים הכרת טובה עמוקה כלפי כל מי שפעל, התפלל ולא התייאש, ובכך שימר גם אצלם את התקווה", ציין להב.

יו"ר המטה לשחרור פולארד סיפר כי השניים זקוקים לעזרת הציבור כדי לחזור במהירות האפשרית למציאות חיים נורמלית ככל האפשר, הרחק מאור הזרקורים.

"הדבר מחייב את כולנו לאחריות", הסביר להב וקרא לציבור: "פתחנו תיבת דוא"ל באמצעותה יכול כל מי שלקח חלק במאמצים למען יהונתן במשך השנים, לכתוב לו ולאסתר מילות חיזוק לקראת האתגרים הלא פשוטים שעוד עומדים בפניהם''. כתובת הדוא"ל: letters4pollard@gmail.com