הקליעים פגעו במושב שלי, ניצלתי בנס

חני אפיריון ניצלה מניסיון פיגוע ירי בשעה שנסעה מבית אל ליישוב קידה. "בחור צעיר עם כאפיה עמד עם נשק והתחיל לירות, היה לי נס".

בני טוקר , י"ג בכסלו תשע"ו

בנימין, חיילים, צה"ל
בנימין, חיילים, צה"ל
צילום: Nati Shohat/Flash90.

חני אפיריון, אם לחמישה תושבת קידה שבנימין, נסעה אתמול מהישוב בית אל לביתה, כשסמוך לבית המטבחיים בכביש בית אל-גבעת אסף, נעמד מחבל בצידי הכביש והחל לירות עליה.

בשיחה עם ערוץ 7 שחזרה חני את הרגעים הקשים, "ברבע לשש חזרתי מהעבודה ושוחחתי עם חברה בדיבורית של הטלפון. פתאום ראיתי בחור צעיר עם כאפיה, עולה על הכביש, לפני ציר הזבל, ואז הבנתי שיש לו נשק ביד".

"צעקתי בטלפון שיורים עלי ואז הוא התחיל באמת לירות. המשכתי לנסוע והוא המשיך לירות. הסתכלתי אחורנית, כי הייתה מישהי שנסעה מאחורי אבל לא ראיתי אותה. חברה שלי מקידה התקשרה למוקד בינתיים, אני סימנתי לרכבים אחרים שבאו מהצד השני להיזהר. כשהגעתי לצומת גבעת אסף, אמרתי לחיילים שירו עלי".

חני גילתה לתדהמתה שכמה קליעים פגעו ברכב ובנס פספסו אותה, "יש נזק לדלת הקדמית והאחורית, הקליעים נכנסו לספסל האחורי וקליע מתחת למושב שלי".

בשבת הקרובה חני תעשה מסיבת הודיה בקידה, "תודה לה' שעשה לי נס, שעשה נס לעם שלי ולמשפחה שלי, אני אברך 'הגומל' ואעשה מסיבת הודיה. זה באמת נס גדול".