כוכב השחר: סיימנו שלב א' במאבק

הערב נערכה עצרת מחאה על רקע התנהלותו של השב"כ בפרשת דומא, "הלחץ התקשורתי והציבורי עם סיעתא דשמיא גדולה הוכיח את עצמו".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ל' בכסלו תשע"ו

כוכב השחר: סיימנו שלב א' במאבק-ערוץ 7
חוגגים בכוכב השחר
צילום: כוכב השחר

בישוב כוכב השחר בבנימין נערכה הערב (מוצאי שבת) עצרת מחאה בעקבות הניסיונות מצד שרות הביטחון הכללי "לתפור תיקים", לשון משפחות העצורים, בפרשת הרצח בדומא.

בישוב מבהירים כי הדרך ארוכה עד להשלמת המשימה, "עד שהשב"כ לא ינקה את עצמו מהעשבים השוטים שלו - לא יסתיים המאבק. ממונה על חקירה מרשה לעצמו לקרוא ברגל גסה וביהירות לרב ולראשי קהילה 'סייעני טרור' 'תומכים במחבלים'?".

בישוב שואלים האם מנהיגי הקהילה הם תומכי טרור?, "קהילה ששכלה רק לפני כמה חודשים את מלאכי רוזנפלד הי"ד - והוא האחרון מתוך ארבעה חללים בעשור האחרון; קהילה ששניים מילדיה הם מקבלי צל"ש מצוק איתן, שהישיבה התיכונית שבה, שתושבי היישוב הם מחנכיה נמצאת במקום השלישי בארץ במיצוי לקרבי.

קהילה שקיימה קשרים רצופים עם רשויות החוק, שרק עכשיו הכשירה מתנדבים שהצטרפו למשמר האזרחי וממלאים פערי כוח אדם למשטרת ישראל, שצוות מד"א שלה מהווה הצוות היחיד בכל הגזרה ואנשיו מהווים כוח חלוץ על חשבון עבודתם וחיי המשפחה שלהם 24/7 כולל חגים שבתות וחופשות, קהילה שמוציאה שנים עוגות ואוכל לחיילינו שבגזרה מידי שבוע קהילה מלאת אמונה חסד ואהבה למדינתנו היקרה, לצה"ל ולכלל גופי החוק".

"זו הכתמה של כולנו. של כל אוהבי הארץ. של כל חייל קרבי. של כל ציוני וכל מתיישב. של כל אזרח. זה איום אסטרטגי קיומי על חוסנה של החברה הישראלית, על השירות המשותף בצה"ל, על הרעות האחווה והערבות ההדדית", קובעים בישוב.

"אנחנו לא נעבור לסדר היום על אובדן ערכי זה, שאם לא יפסק יגרור את כולנו לסחרחורת של טירוף הדעת. בשם השמירה על כל היקר לכולנו, אני מבקש מכם באופן אישי ליטול חלק במאמץ לניקויו של כתם זה".

בעצרת קראה הקהילה לשר הביטחון להתעשת לאלתר ולהפסיק ההתנכלות כחלק מהתסכול של אי מציאת פושעי דומא.