ערוץ 20 עונה לשמאל

ערוץ 20 מגיב למתקפה נגדו מצד עיתונאים ופוליטיקאים משמאל בעקבות דברי ביקורת שהשמיעו עיתונאי הערוץ כלפי נשיא המדינה ריבלין על השתתפותו בכנס עם ארגון השמאל הקיצוני "שוברים שתיקה". 

אראל סג"ל, מנחה התכנית, וחברי הפאנל של הפטריוטים עונים למבקרים בצורה ברורה: אתם צבועים ולא מוכנים שלמחנה הימין יהיה חופש ביטוי.

סג"ל התייחס לדברים של איש השמאל הקיצוני, אלדד יניב, שכתב: "אתם לא תרגעו עד שריבלין ירצח? ... מי אתם שתדברו ככה על רובי ריבלין?", סג"ל ניצל את ההזדמנות כדי להזכיר דברים אחרים שכתב אותו יניב: "זה בדיוק הזמן לעשות לשר התקשורת וראש הממשלה אינתיפאדה למען הדמוקרטיה. יש נושא חשוב יותר מחופש הביטוי?... צאו למלחמה ביחד. נתניהו פחדן". סג"ל סיכם ואמר, "כנראה שלך מותר".

מנחה התכנית המשיך, "גם בוז'י הרצוג סובל מבעיית זיכרון קלה, 'מהבוקר תוקף ערוץ 20 את האזרח מספר 1', כותב יו"ר האופוזיציה הלוחמני בפייסבוק. אתם מבינים את הנשיא לא מבקרים, רק משבחים. אם אתם בכל זאת מתעקשים להסית, בשביל זה יש מתנחלים, 'אתם מחזיקים את ראש הממשלה במקום הכי עדין, אתם משתקים את הממשלה שוב ושוב כשמיליארדים הולכים אליכם", ציטט סג"ל את דבריו של הרצוג כלפי יישובי יו"ש בוועידת הגליל.