השלישי ברציפות: קליבלנד ובלאט שוב ניצחו

קליבלנד קאבלירס ודייויד בלאט שבו לבוסטון, שם גדל בלאט ושם החלו לאבד את שחקניהם בעונה שעברה, וחזרו משם עם ניצחון גדול 89:77

נרי וייס - ערוץ 7 , ד' בטבת תשע"ו

 השלישי ברציפות: קליבלנד ובלאט שוב ניצחו-ערוץ 7
לברון ודבלדובה. ניצחון שלישי ברציפות
צילום: רויטרס

עבור דייויד בלאט וקליבלנד קאבלירס, משחק בבוסטון הוא הזדמנות מצויינת לנקום בקבוצה אשר אחראית לאיבוד תואר האליפות שלהם בעונה שעברה, כשאלה נפגשו במהלך משחקי הפלייאוף.

במשחק המכריע ביניהן, בעונה שעברה, פרק קווין לאב את הכתף לאחר עבירה מכוונת וברוטאלית מצידו של שחקן בוסטון קלי אוליניק, והיה זה לשחקן הראשון ולא האחרון אותו איבד בלאט לקראת הרגעים המכריעים של העונה. 

בוסטון היא גם עיר הולדתו של המאמן הישראלי אמריקאי, וניצחון שם עבור בלאט וקליבלנד שווה הרבה יותר מסתם עוד ניצחון. 

זה התחיל רע עבור בלאט ושחקניו כשאל הפסקת המחצית ירדו בפיגור 40:46. אל הרבע השלישי עלתה קליבלנד אחרת לגמרי ואלה היכו בסלטיקס בערב מצויין של לברון ג'יימס שקלע 24 נקודות וקווין לאב שנקם בקבוצה שגמרה לו את העונה שעברה מוקדם מהצפוי, עם 20 נקודות. 

וכך, כשהיא עדיין ללא קיירי אירווינג, קלבילנד ממשיכה להוביל את הבית שלה מהמקום הראשון בטבלה, עם ניצחון שלישי ברציפות בליגה הטובה בעולם, הפעם זה נגמר בתוצאה 89:77 על בוסטון סלטיקס. 

בלילה שבין חמישי לשישי מחכה לבלאט ושחקניו משוכה קשה בהרבה יותר, כשיארחו את אוקלהומה החזקה. ניצחון גם על אוקלהומה תהיה כבר אינדיקציה של ממש עבור בלאט בכדי לדעת לאן הולכת העונה של קבוצתו.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il