אוהדי הפועל תל אביב. למצולמים אין קשר לכתבה
אוהדי הפועל תל אביב. למצולמים אין קשר לכתבה צילום: פלאש 90

אירועי האלימות האחרונים בספורט הישראלי להם היו אחראיים בין היתר אוהדי הפועל תל אביב של קבוצות הכדורסל והכדורגל, גררו תגובות זועמות וכנראה גם בקרוב ממש עונשים קשים מצידן של התאחדות הכדורגל ואיגוד הכדורסל הישראליים. 

בשל כך ובשל "פגיעה בתדמית הקבוצה" לדברי מועדון הכדורגל התל אביבי של הפועל, החליטו שם בהנהלת הקבוצה לנקוט בצעדים קשים וחמורים כנגד אותם מתפרעים. 

הבוקר (רביעי), הודיעה הנהלת הקבוצה האדומה מענף הכדורגל כי זו תחרים לאלתר את שלושת המנויים שהוחרמו על ידי אנשי הביטחון במהלך משחקה של הקבוצה מול בית"ר ירושלים במוצאי השבת האחרונה, כשאלה נמצאו בידיי אוהדי היריבה.

כמו כן, במועדון החליטו על שורת צעדים ונקיטת יד קשה כנגד אוהדים מתפרעים. במועדון האדום החליטו כי אוהד אשר יוגש כנגדו כתב אישום בגין אלימות במגרשים ובספורט בכלל יוקפא מנויו וזה לא יורשה יותר להיכנס אל תוך תחומי אצטדיון הכדורגל הביתי שלהם, אצטדיון בלומפילד התל אביבי.

במועדון האדום אמרו כי "אירועי אלימות אלו, בין אם התרחשו במגרש ובין אם בסמטה חשוכה, פוגעים בתדמיתה של הפועל ת"א ובמאות אלפי אוהדי הקבוצה. הנהלת הקבוצה תמשיך לפעול למיגור התופעה, הן על ידי השקעה באמצעים טכנולוגיים ואמצעים נוספים, והן בדרך החינוכית - ערכית המקיאה את נגע האלימות מתוכה ומעודדת ספורטיביות, עניין המהווה את אחד מהערכים עליו הוקם המועדון״.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו