זירת הפיגוע ברעננה
זירת הפיגוע ברעננה צילום: מד"א

מחבל תקף אחר הצהריים (שבת) בסכין שלושה אזרחים ברחוב מרדכי אנילביץ' ברעננה ופצע אותם קשה וקל.

כוחות הביטחון פתחו במרדף אחר הדוקר שנמלט והסתתר בחצר בית ברחוב סמוך, והצליחו ללכוד אותו. הפצועים פונו על ידי צוותי מד"א לקבלת טיפול בבית החולים מאיר בכפר סבא.

סריקות נרחבות נמשכו בכל האזור מחשש למחבל נוסף ושוטרים הסתובבו ברחובות עם נשקים שלופים, אך לבסוף הובהר כי המחבל פעל לבדו. הדוקר שנתפס הוא פלסטיני תושב השומרון בן 20.

חובש רפואת חרום במד"א רוני סלע ופרמדיק מד"א אוהד, שהיו בין הראשונים שהגיעו למקום סיפרו: "הייתה המולה גדולה. גבר כבן 40 שכב על הכביש כשהוא מעורפל הכרה וסובל מפצע דקירה בפלג גופו העליון, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי, הרדמה, הנשמה ועצירת דימומים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה. בנוסף טיפלנו ופינינו אשה כבת 40 שהייתה בסמוך, היא הייתה בהכרה מלאה, התהלכה כשהיא סובלת מפציעה קלה ביד ".

ראש העיר רעננה זאב בילסקי הגיע לזירה ושיבח את תפקוד כוחות הביטחון והאזרחים, "המשטרה השתלטה מיד על המצב, כוחות השיטור פרוסים בעיר ולוקחים את כל האפשרויות בחשבון. אני שמח שהתגובה היתה מהירה והוא לא הצליח לעשות יותר. אנחנו קוראים לכל התושבים להיות בבתים, נעשה כל שאפשר להבטיח את ביטחונם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו