אילנה ראדה
אילנה ראדה צילום: פלאש 90

בית המשפט העליון יכריע מחר (רביעי) בערעור שהגיש לפני שלוש שנים רומן זדורוב שהורשע ברצח תאיר ראדה ונשלח למאסר עולם.

אילנה ראדה, אמה של תאיר ראדה ז"ל אומרת לערוץ 7, כי היא לא משלה את עצמה באשר להחלטת בית המשפט מחר, "אין לי אמון, אני לא יודעת אם אוכל לחיות עם זה. אני רוצה שימצאו את הרוצחים".

ראדה מציינת כי הסיכוי לפסק דין שונה אינו גבוה, "אנחנו כבר הרבה שנים במשפט הזה, היה פסק דין אחד ואז פסק דין שני ועכשיו הערעור, אנחנו רואים את הלך הדברים, ואיך הדברים מתנהלים כאן, הכל קומבינות וטיוח.

"לכן אני לא יודעת מה האמת. הוליכו אותנו שולל חשבנו שנקבל את האמת וזה לא מה שהיה. את פסק הדין הראשון נתנו שלושה שופטים שאחד מהם מוגש נגדו היום כתב אישום על הטרדה מינית, כך שהרבה אמון אין לנו".

ראדה מקווה שבית המשפט יבטל את ההרשעה של זדורוב ויפתח את התיק מחדש, "היום אני לא יודעת מי הרוצח, לא קיבלנו את האמת, הוליכו אותנו שולל. לכן מחר אני מגיע לבית המשפט העליון, כמו שבאתי לכל המשפטים, אני רוצה לראות את הדברים מקרוב ולא מסתמכת לא על סיכום ולא על דף. אני סומכת על הקב"ה שיהיה שם, הוא הדין והוא הדיין, מכל האחרים נואשתי".

"אני שואפת ומקווה שיחליטו שזדורוב הוא לא הרוצח, ואז אולי יפתחו את התיק מחדש. אני מוכנה לעבור את הכל מחדש, ואולי עכשיו כשכולם מבינים שמדובר כאן בתיק מורכב, וכולם יודעים שהכל שקר וטיוח, יעשו את כל הבדיקות וההתאמות מחדש, לא יסתירו כלום ואז אולי ימצאו את הרוצחים", היא מוסיפה.

אילנה תגיע מחר לבדה לדיון, ללא בעלה שמואל החולה מאוד, "מצבו של שמואל הולך ומחריף, הוא יודע מה קורה והוא רצה מאוד להגיע לבית המשפט בכוחותיו האחרונים, הוא רצה להיות שותף, אבל היום עוד פעם מצבו הידרדר, הוא לא יוכל לעמוד בזה, כל הלחץ והעצבים, צריכים בשביל זה כוחות של ברזל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו