אמש גברה מכבי תל אביב, מחזיקת הגביע, על גלבוע גליל, המשחקת בליגה הלאומית, בתוצאה 83:61 במסגרת שמינית גביע המדינה שבכדורסל במטרה להגן על תוארה, כשהראש של ההנהלה הבכירה עוסק רק בחיזוק הסגל הקיים. 

בעוד שעמדת הרכז בקבוצה הצהובה השתקם מעט עם היכנסו לכושר משחק של טיילור רוצ'סטי, עמדת הפנים, וליתר דיוק עמדת הסנטר, עדיין נואשת לחיזוק עבור הקבוצה שרוצה להגיע כמה שיותר רחוק בליגה הישראלית ובעיקר במפעל היורוקאפ האירופי, המפעל השני בחשיבותו באירופה. 

שלל שמות עלו כמועמדים להגיע לקבוצה מתל אביב בקרוב, כשהמטרה היא להכשיר את השחקן החדש שיגיע, לשלבים המתקדמים באירופה ובליגה הישראלית, דבר אשר צריך לקרות במהרה כשבעוד פחות מחודש יחל שלב הבתים השני של מפעל היורוקאפ האירופי. 

לאחר מועמדות לוקאס מברוקפלידיס היווני, שחקנה המצויין של א.א.ק אתונה היוונית וסופוקליס שחורציאניטיס, מי ששיחק בעבר בשתי קדנציות שונות במדים הצהובים, כעת עולה שמו של  ויאצ'סלב קרבצוב האוקראיני, שחקנה של צסק"א מוסקבה הרוסית. 

קרבצוב בן ה-28, מתנשא לגובה 2.13 מטרים, ובעברו שיחק בדטרויט ובפיניקס מליגת ה-NBA, ובמדיהן העמיד ממוצעים של 2.2 נקודות למשחק ו-1.4 כדורים חוזרים. כיום משחק השחקן האוקראיני בצסק"א מוסקבה הרוסית כשהובא כמחליפו של ג'ואל פרילנד, ובעוד כמה ימים בלבד יהיה זה שחקן חופשי. 

העונה, בצסק"א, רשם האוקראיני ממוצעים של 3.4 נקודות למשחק ביורוליג והוריד 1.6 כדורים חוזרים.

בתוך כך, מי שבינתיים האריכו את חוזיהם בקבוצה הצהובה באין שחקן סנטר אחר הם אייק אופייבו וארינזה אונואקו. השניים הסכימו להאריך את חוזיהם הזמניים בחודש נוסף, ובמכבי תל אביב מקווים כי עד אז כבר יימצא לשניים מחליף ראוי. 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו