שוחרר המנופף בנשק בחתונה

דניאל פינר שנופף בנשק כשהוא לבוש בחולצת "כך", שוחרר ממעצר. עורך דינו איתמר בן גביר: מה עם הערבים שיורים בנשק במהלך חתונות?

אורלי הררי - ערוץ 7 , י"ח בטבת תשע"ו

שוחרר המנופף בנשק בחתונה-ערוץ 7
דני פינר אתמול בבית המשפט
צילום: Hadas Parush/Flash90

בית משפט השלום שחרר הבוקר (רביעי) את דניאל פינר מכפר תפוח החשוד בעבירות נשק והסתה בכך שנופף בנשק בחתונת הימין הקיצוני כשהוא לבוש בחולצת ''כך''.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בחמישה ימים אך השופטת דחתה בקשת המשטרה וקיבלה טענות עורך הדין איתמר בן גביר שאמר כי גם אם מדובר במעשה מקומם ומרגיז אין מקום להארכת מעצר.

פינר ישוחרר בערבות עצמית והפקדה של 2,000 ש''ח. "מצפה כי המשטרה תעצור עוד היום את כל החוגגים מאום אל פחם ורהט המנופפים ואף יורים בנשק במהלך חתונות", אמר בן גביר. נציין כי המשטרה ביקשה לעכב ביצוע ההחלטה לשחרר את פינר, לצורך הגשת ערר.

רעייתו של דניאל סיפקה אתמול בעמוד הפייסבוק שלה את גרסתו למה שאירע בחתונה. ''הוא לא הצטרף לדקירת הצילום ואפילו לא היה קרוב לאנשים שעשו את זה. הוא החזיק נשק צעצוע וישב על הכתפיים של מישהו עם חולצה שהעבירו מבן אדם לבן אדם במשך הריקוד 'זכרני נא'. אחרי שהבין מה עשו שם עם הצילום הוא הפסיק לרקוד''.

שלושה ממשתתפי חתונת הימין הקיצוני נמצאים עדיין במעצר, ביניהם החתן עצמו וחייל צה''ל. נבדק חשד ולפיו החייל נתן את נשקו האישי לאחד החוגגים שנראה בתמונות עם נשק צה"לי.