עוד מאמן מפוטר: פליקס נעים מאמן כפר סבא פוטר

למרות שהעלה את הקבוצה מליגה א' אל ליגת העל בשנתיים, מאזן הקבוצה בליגה הבכירה העונה שעומד על שלושה ניצחונות בלבד הכריע

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ב בטבת תשע"ו

עוד מאמן מפוטר: פליקס נעים מאמן כפר סבא פוטר-ערוץ 7
טל בנין. יחזור בקרוב לאמן?
צילום: עודד קרני, ההתאחדות לכדורגל

17 מחזורים, 6 מאמנים מפוטרים, זהו מאזנה של עונת 2015/16 בליגת העל שבכדורגל. אחרי עוד מחזור משחקים, היום (ראשון) מפוטר מאמן נוסף בליגת העל שבכדורגל, כשהפעם זה תורו של פליקס נעים, מאמן הפועל כפר סבא. 

אמש (מוצאי שבת), הפסידה העולה החדשה אל ליגת העל שבכדורגל, הפועל כפר סבא למכבי פתח תקווה בתוצאה 0:2. משחק זה היה המשחק השישי ברציפות בו הירוקים מכפר סבא לא ניצחו, ואף היה זה להפסד שני ברציפות עבור פליקס נעים ושחקניו.

אוהדי כפר סבא, הנחשבים ככאלה שמעורבים מאוד בכל מה שנעשה בקבוצה, דרשו מהבעלים סתיו שחם לא פעם העונה את פיטוריו של נעים, ולאחר ההפסד אמש ולמרות הצהרותיו שלא ייכנע לאוהדים, הבעלים הרגיש צורך לזעזע את הקבוצה והודיע למאמן על פיטוריו.

"בשיחה אישית שקיימתי הבוקר עם פליקס נעים, ומנכ"ל המועדון רובי רגב, החלטנו במשותף על סיום תפקידו של פליקס כמאמן הקבוצה הבוגרת של המועדון".

נעים, נחשב מאמן צעיר בכדורגל הישראלי ואלמוני מעט, אך נראה שלמרות כישלונו העונה עם כפר סבא, עתידו של נעים עוד לפניו כשזה העלה את הקבוצה הירוקה מהשרון אל ליגת העל הבכירה בתוך שנתיים מליגה א'. ההעפלה של נעים וכפר סבא מליגה א' בתוך שנתיים אל הליגה הבכירה, דרך הלאומית, נחשבת להישג חסר תקדים בכדורגל הישראלי, הישג שגם הבעלים שחם יודע שאי אפשר לקחת מהמאמן המפוטר. 

"פליקס, חבר אמיתי שלי, אדם מדהים, שותף לדרך משותפת, אשר בעיני הינו אחד המאמנים הטובים בישראל. החלטה משותפת זו התקבלה על ידי שנינו בצער אמיתי וכנה, אך טובת הקבוצה ומועדון הינה לנגד עיננו ומכאן החלטתנו זו", אמר שחם בהודעה לכלי התקשורת.

כעת מחפשת הקבוצה מכפר סבא אחר מאמן חדש, כזה שיכניס בשחקנים רוח לחימה ויטמיע בהם את ההבנה כי העונה עבורם הולכת להיות משימת הישרדות בליגה הבכירה, כשהם כעת נמצאים במקום האחד לפני אחרון בטבלת ליגת העל שבכדורגל ובמאזנם 16 נקודות ושלושה ניצחונות בלבד.

בין המועמדים לרשת את מקומו של נעים בכפר סבא נמצאים מרקו בלבול, משה סיני, וגם טל בנין שפוטר לאחרונה מהפועל חיפה. האם עם מאמן חדש כפר סבא תצליח לברוח מהתחתית לפני שיהיה מאוחר מדי?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il