רומן זדורוב
רומן זדורוב צילום: צילום: Gili YohananPOOL | flash90

אז איך מעצבים חלל שתפקידו לייצר צדק?

מחד היינו רוצים שהמקום ישדר חשיבות ורשמיות. מאידך אין לנו עניין בפאר ובססגוניות. בכל זאת, באנו לעבוד.

נסכם על הוד, אך לא על הדר.

נדמה שהבחירה בעץ נכונה, ככלות הכל. עץ משדר פשטות וטבעיות, אך יחד עם זאת עץ הוא דבר יפה ואפילו מעט מכובד, על כך אין חולק.

מבחינת הצבעים, הבחירה בחום ולבן מדויקת. אין כאן מקום לבחירה בצבעים עזים, שתופסים את העין וגורמים לנו להתמקד בעיצוב. צבעים רכים וטבעיים נבלעים מעט, ומסייעים להתמקד בעניין לשמו התכנסנו. יודעים מה, לא נתנגד להוסיף גוון שלישי נוסף, אך בתנאי שלא מדובר באחד שבולט מדי, ובתנאי שיגיע באחוזים קטנים, ועם טאקט, כמובן.

ומילה על ספסל הנאשמים. לא בכדי מדובר בספסל, ולא בכיסא.

נדמה שהמטרה היא להקטין מעט את הנאשם, קצת כמו באדריכלות גותית מקטינת האדם ומגדילת האל, בעבר. הסאבטקסט של ספסל הוא מקום ארעי, מעט לא נוח, ובעיקר לא ברור לכמה אנשים הוא מיועד. (יכול להיות ש)פגעת באנשים? העלמת אותם? בוא ונרמוז לך קצת איך זה מרגיש.

רומן זדורוב, אגב, לא רצח את תאיר ראדה. הוא בדיוק עיין בתוספות קשה לפירוק. איך אני יודע? מה זאת אומרת, זה היה כתוב בפייסבוק, ופייסבוק, כידוע, הוא נהג המונית החדש. אני בקושי מצליח להחליט על איזה צד לישון ואנשים ששים לחרוץ פה גורלות שעוסקים בחיי אדם. לא פלא שאני מעדיף אוטובוסים. בהם גם אין מקום לשבת ואז היד מחזיקה בעמוד, ואין איך לרפרש את הפייס. ככה אני משאיר לאנשים עם הפטיש לעשות את העבודה. בשביל מה אני משלם פה ארנונה, הרי?

---

מתוך מגזין ערוץ 7

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו