הנרצחת: דפנה מאיר, אם לשישה ילדים

אבל כבד בישוב עתניאל. האישה שנרצחה בישוב עתניאל בהר חברון היא דפנה מאיר, בת 39, נשואה ואם לשישה (שניים מהם באומנה), אחות בבית החולים סורוקה בבאר שבע. 

הלוויתה תצא מחר (ב') בשעה 09:00 מעתניאל לכיוון ירושלים. בשעה 11:00 יגיע מסע הלוויה להר המנוחות בגבעת שאול ירושלים.

בשעה זו צוותים מיוחדים מסייעים למשפחה להתמודד עם האסון. דפנה הותירה אחריה בעל, נתן, ושישה ילדים: רננה (17), עקיבא (15), אהבה (10), נעה (11), יאיר (6) ויניב (4).

דפנה שילבה בין רפואה קונבנציונלית בעבודתה כאחות בבית החולים סורוקה לבין עבודתה כמטפלת ברפואה טבעית בהתמחות בפריון וגוף האישה.

מדוברות בית החולים סורוקה נמסר: "בית החולים מרכין את ראשו ומשתתף בצערה הכבד של משפחתה של דפנה מאיר. היא עבדה כאחות במחלקה הנוירוכירורגית. אחות מוערכת, מקצועית ואהובה על חבריה לעבודה ועל המטופלים. הנתינה לזולת היתה בנפשה בעבודה ובחייה הפרטיים".

המחבל נמלט מהמקום וכוחות גדולים בסיוע מסוק מחפשים אחריו. התושבים נקראו להישאר בבתים, ולנעול דלתות וחלונות.

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין שוחח הערב עם ראש מועצת דרום הר חברון, יוחאי דמרי, בעקבות הפיגוע. 

הנשיא חיזק את ידיו וביקש לשלוח לתושבים כולם חיבוק ונחמה. הנשיא ביקש מדמרי לעדכנו בכל סיוע שיוכל להגיש ואמר, "זהו אסון נוראי ואני אתכם בכל ליבי. הזעזוע נורא ואיום. אני בטוח שאתה ממוקד ברגעים אלה בפעולות הנדרשות על מנת לסייע למשפחה הכואבת וההמומה לצד הרגעת התושבים ביישוב", אמר הנשיא.

ראש המועצה סיפר לנשיא על המצב בשעה זאת ביישוב והודה לו על מילות החיזוק. "אני מעריך מאוד את השיחה ברגעים הקשים האלה ואעביר את הדברים למשפחה. אני סמוך ובטוח שכוחות הביטחון ילכדו את המחבל במוקדם או במאוחר וכי הם עושים כל שניתן על מנת להשיב לאזרחים את תחושת הביטחון מהר ככל הניתן", אמר הנשיא.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו